All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.01.2021 Kenzo ile dünyanın dört bir ucuna Onur Özcan

Felipe Oliveira Baptista, gerçekleştirdiği ikinci kampanya ile şaşırtmaya devam ediyor.

Kenzo Kreatif Direktörü Felipe Oliveira Baptista, markaya dahil olduğunda neler yapacağı ile ilgili büyük bir merak vardı. Gerçekleştirdiği ilk kampanyada olduğu gibi burada da Baptista tarafından uzaktan yönetilen bir fotoğraf çekimi gerçekleşti. İlkinde olduğu gibi bu çekimde de ayrılmaz ikili fotoğrafçı Glen Luchford ve stylist Jane, Felipe Oliveira Baptista’yı yalnız bırakmadı. Glen Luchford’un arşivinden fotoğraflar seçildi. Kampanyada yer alan tüm görseller Baptista’nın yarattığı genç, özgür bir göçebe ruhun yansıtıldığı tasarımları, Kenzo’nun zamansız çizgisi ile buluşturacak şekilde özenle yeniden çekildi. Bu kampanya bizleri koleksiyonun ruhuyla bütünleştirerek Los Angeles’tan Havana’ya, New York’tan Marakeş’e dünyanın dört bir yanına yolculuğa çıkartıyor.

Fotoğraf: Glen Luchford

Stylist: Jane How

Modeller: Kyla Ramsey, Effie Steinberg, Fisher Smith

Kenzo
Felipe Oliveira Baptista
Benzer İçerikler
Moda Şölen zamanı Kenzo Always adlı gösteri ile başarılı tasarımcı Kenzo Takada bir kez daha anılıyor. Ortaya çıkan görüntüler ise oldukça heyecanlandırıyor.
29.03.2021
Moda Kenzo ile dünyanın dört bir ucuna Felipe Oliveira Baptista, gerçekleştirdiği ikinci kampanya ile şaşırtmaya devam ediyor.
29.01.2021
Moda Kenzo’dan gençlere Kenzo bu yaza damgasını vuracak iki işbirliğini açıkladı.
10.06.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021