All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.06.2020 Karşınızda YZY Yunus Başaran

Yeezy ve Gap bir araya gelince şaşıranlar burada mı?

Kanye West’in adidas alt markasından çıkartıp başlı başına bir marka haline getirdiği Yeezy, sezonun en ilgi çekici işbirliği haberini verdi. Yeezy, Amerikan devi Gap ile tam 10 yıl sürecek bir anlaşma imzaladı. İşbirliği için özel bir logo da tasarlanan proje kapsamında kadın, çocuk ve erkek giyim ürünleri ulaşılabilir fiyatlarda satışa çıkacak. 

Kanye West’in Gap’e olan tutkusu zaten biliniyordu. Aykırı repçi, 2013 yılında gerçekleştirilen bir röportajda Gap’in Steve Jobs’ı olmak istediğini ama dönemin politikasını aşamadığını söylemişti. 

İşbirliği haberinden hemen sonra ise Gap’İn en önemli mağazalarından biri olan Chicago mağazasını tasarlayacak olan yıldız, kendi el yazısının yer aldığı bir afişi binaya astırdı. Mesajda ise eskiden arabayla önünden geçtiği ve alışveriş yaptığı mağazayı tasarlayacağı için çok büyük gurur duyduğunu belirten Kanye West, sevilen renk paletinden de uzaklaşmayacağının sinyallerini verdi.

 

Yeezy
Gap
adidas
Kanye West
YZY
Benzer İçerikler
Moda Karşınızda YZY Yeezy ve Gap bir araya gelince şaşıranlar burada mı?
29.06.2020
Moda İkilinin uzun soluklu birlikteliği adidas ve Craig Green ikilisinden yeni bir sneaker serisi geliyor.
24.06.2020
Lifestyle Bir kereliğine de olsa... Nike 30 yıllık sloganını, Amerika’da yaşanan ırkçılık sebebiyle değiştirdi.
01.06.2020
Son Eklenenler
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Moda Rihanna’dan hayranlarına sürpriz! Rihanna SavageXFenty kampanyası için dört hayranı ile birlikte objektif karşısına geçti.
02.07.2020