All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.06.2020 Karşınızda YZY Yunus Başaran

Yeezy ve Gap bir araya gelince şaşıranlar burada mı?

Kanye West’in adidas alt markasından çıkartıp başlı başına bir marka haline getirdiği Yeezy, sezonun en ilgi çekici işbirliği haberini verdi. Yeezy, Amerikan devi Gap ile tam 10 yıl sürecek bir anlaşma imzaladı. İşbirliği için özel bir logo da tasarlanan proje kapsamında kadın, çocuk ve erkek giyim ürünleri ulaşılabilir fiyatlarda satışa çıkacak. 

Kanye West’in Gap’e olan tutkusu zaten biliniyordu. Aykırı repçi, 2013 yılında gerçekleştirilen bir röportajda Gap’in Steve Jobs’ı olmak istediğini ama dönemin politikasını aşamadığını söylemişti. 

İşbirliği haberinden hemen sonra ise Gap’İn en önemli mağazalarından biri olan Chicago mağazasını tasarlayacak olan yıldız, kendi el yazısının yer aldığı bir afişi binaya astırdı. Mesajda ise eskiden arabayla önünden geçtiği ve alışveriş yaptığı mağazayı tasarlayacağı için çok büyük gurur duyduğunu belirten Kanye West, sevilen renk paletinden de uzaklaşmayacağının sinyallerini verdi.

 

Yeezy
Gap
adidas
Kanye West
YZY
Benzer İçerikler
Lifestyle Bu yıl maraton evde adidas ve Spor İstanbul ortaklığıyla Türkiye’nin ilk sanal maratonuna hazır olun!
18.09.2020
Moda Superstar 50. yıl özel İkonik sneaker 50. Yılına özel yeni bir tasarımla karşınızda.
16.09.2020
Moda Lego tasarımıyla adidas ZX LEGO’nun tüm renklerini içeren, cesur ve eğlenceli görünümlü adidas ZX 8000 için geri sayım başladı.
09.09.2020
Son Eklenenler
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020
Moda Üçüncü mağazasıyla iddia sahibi Geçtiğimiz yıl ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan ünlü İtalyan markası Falconeri üçüncü mağazasının kapılarını açtı.
28.09.2020
Moda Rains’in yeni trendleri Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
25.09.2020