All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.06.2020 Karşınızda YZY Yunus Başaran

Yeezy ve Gap bir araya gelince şaşıranlar burada mı?

Kanye West’in adidas alt markasından çıkartıp başlı başına bir marka haline getirdiği Yeezy, sezonun en ilgi çekici işbirliği haberini verdi. Yeezy, Amerikan devi Gap ile tam 10 yıl sürecek bir anlaşma imzaladı. İşbirliği için özel bir logo da tasarlanan proje kapsamında kadın, çocuk ve erkek giyim ürünleri ulaşılabilir fiyatlarda satışa çıkacak. 

Kanye West’in Gap’e olan tutkusu zaten biliniyordu. Aykırı repçi, 2013 yılında gerçekleştirilen bir röportajda Gap’in Steve Jobs’ı olmak istediğini ama dönemin politikasını aşamadığını söylemişti. 

İşbirliği haberinden hemen sonra ise Gap’İn en önemli mağazalarından biri olan Chicago mağazasını tasarlayacak olan yıldız, kendi el yazısının yer aldığı bir afişi binaya astırdı. Mesajda ise eskiden arabayla önünden geçtiği ve alışveriş yaptığı mağazayı tasarlayacağı için çok büyük gurur duyduğunu belirten Kanye West, sevilen renk paletinden de uzaklaşmayacağının sinyallerini verdi.

 

Yeezy
Gap
adidas
Kanye West
YZY
Benzer İçerikler
Moda Stan Smith Forever adidas Originals, Stan Smith Forever koleksiyonu ile ikonik sneaker modeli Stan Smith’in adını sürdürülebilir ürünler arasına yazdırıyor.
13.01.2021
Lifestyle Kim ve Kanye ayrılıyor Kim Kardashian ve Kanye West cephesinden gelen haber sevenlerini üzdü.
06.01.2021
Moda Prada ve adidas’ın yeni buluşması İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.
02.12.2020
Son Eklenenler
Moda Beklenen işbirlik: H&M x Simone Rocha Her yıl yeni markalarla çalışa H&M, bu yıl İrlandalı tasarımcı Simone Rocha ile ortak bir koleksiyon sunuyor.
19.01.2021
Moda Anne Hathaway'in Dior seçimleri Anne Hathaway'in son zamanlardaki görünümleri göz kamaştırıyor.
19.01.2021
Moda Billie Holiday, Prada kostümleri içinde Efsane caz sanatçısı Billie Holliday'in hayatını Prada kostümleri ile izlemeye ne dersiniz?
19.01.2021