All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 28.01.2021 Karbon tabanlı The North Face Salih Devrim

Yeni VECTIV sistemi, ağırlığı azaltmak ve enerjiyi üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış sekiz koşu ve yürüyüş ayakkabısı ile The North Face'in teknolojisini sunuyor.

The North Face, spor odaklı bir ayakkabı sistemi olan VECTIV'i gün yüzüne çıkarıyor. Araştırma ve geliştirmeye yapılan iki yıllık yatırımın, 6.000 milden fazla testin ve kanıtlanmış saha başarılarının ardından The North Face; teknik, dağlık alanlarda koşu ve yürüyüş ihtiyaçlarına göre ayarlanmış koleksiyonu ile ayakkabı tutkunlarıyla bir araya geliyor.

Bugünden itibaren tüketiciler, VECTIV serisindeki en hızlı koşu ayakkabısı olan Flight VECTIV’i satın alabilecekler. Yapılan araştırmalara göre, Flight VECTIV darbeyi yüzde 10 azaltarak koşucuların daha rahat bir şekilde koşmasına olanak tanıyor. Hafif, rahat ve koruyucu ön kısmın altına konumlandırılan VECTIV; taban, 3D VECTIV plakası, ince ayarlanmış bir VECTIV kavisli orta taban ve SurfaceCTRL dış tabandan oluşan bir dizayna sahip. Bu yapı, enerji verimliliğinden ödün vermeden denge, kavrama ve şok emilimi sağlıyor.

Tüm VECTIV modelleri Şubat 2021'de, The North Face aracılığıyla online olarak ve mağazalarda satışa sunulacak. Daha fazla ayrıntı için buraya tıklayabilirsiniz.

The North Face
VECTIV
Benzer İçerikler
Moda Karbon tabanlı The North Face Yeni VECTIV sistemi, ağırlığı azaltmak ve enerjiyi üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış sekiz koşu ve yürüyüş ayakkabısı ile The North Face'in teknolojisini sunuyor.
28.01.2021
Lifestyle Sanat yansıması Gucci, dikkat çeken Art Wall projesini dünyanın dört bir yanında uygulamaya devam ediyor.
14.01.2021
Moda Keşif zamanı Maceraperestlerin favorisi The North Face, Gucci ile lüks modaya taşınıyor.
24.12.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021