All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 05.03.2021 Kadınlara anlamlı destek Merve Girgin

8 Mart Kadınlar Günü'nde kadınların iş hayatındaki konumu güçlendirmek ve destekte bulunmak ister misiniz?

Yaklaşan 8 Mart Kadınlar Günü ile kadınların iş hayatındaki konumunu yeniden gözden geçiriyouz. Deri sektörünün öncü isimlerinden Desa, bu anlamda kadınlara olan desteğini esirgemiyor. Çantadan ayakkabıya, ceketten kemere deri modasında güçlü bir konuma sahip olan Desa, kadınların sosyal ve ekonomik anlamda güçlenmeleri için adımlar atıyor. Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile iş birliği yapan marka, fırsat eşitliğine yönelik bir proje geliştiriyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde www.desa.com.tr' den ve seçili Desa mağazalarından satın alacağınız yüzde yüz el işçiliği ile üretilen deri çantalar sizi bekliyor. Bu çantaların en önemli özelliği ise KEDV’in desteklediği kadın kooperatifleri tarafından hazırlanmış olması. Siz de ister kendinize ister sevdiklerinize bu özel çantalardan hediye edebilir, kadın emeğine destekte bulunabilirsiniz. 

desa
Benzer İçerikler
Moda Kadınlara anlamlı destek 8 Mart Kadınlar Günü'nde kadınların iş hayatındaki konumu güçlendirmek ve destekte bulunmak ister misiniz?
05.03.2021
Moda Yeni yıl hediyeleri Desa'dan Yeni hediyeleri için özel tasarımları üst düzey kaliteyle birleştiren Desa, şık hediye seçimleri arasında vazgeçilmezler arasında.
16.12.2020
Moda Desa’nın aşık edecek detayları 2020 İlkbahar-Yaz sezon kampanyalarını yayınlayan markalara ülkemizden de eklenenler oluyor. Karşınızda Desa.
18.03.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021