All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 20.07.2020 Jacquemus’ten sıcak yaz Dilara Yılmaz

Geçtiğimiz günlerde başak tarlasında sadece 100 davetlinin katılımıyla gerçekleştirdiği defilesiyle Jacquemus 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda doğanın natürel dokusunu yansıttı.

Her koleksiyonunda Güney Fransa köklerine ya tasarımlarında ya da koleksiyon sunumundaki set tasarımıyla atıfta bulunan tasarımcı Simon Porte Jacquemus, 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla moda dünyasını başak tarlalarında bir gezintiye çıkardı. Paris’ten bir saat uzaklıkta olan Vexin Ulusal Park’ın içerisinde yer alan başak tarlasında gerçekleşen defilenin set tasarımını gerçekleştiren Alexandre Betak, son günlerin vazgeçilmez kelimesi “sosyal mesafe”ye dikkat çekerek konuklar için belli aralıklarla bir oturma planı yarattı. L’Amour ismine sahip 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun hazırlık sürecini Province bölgesinde geçiren Simon Porte Jacquemus’ün tasarımlarında güneyin sıcak detayları yer aldı. Her defilesinde ses getiren bir çantayla yer alan tasarımcının bu koleksiyonunda çilek sepeti çanta ile tabak taşıma çantası dikkat çekti.

Jacquemus
2021 İlkbahar-Yaz
Benzer İçerikler
Moda Jacquemus’ten sıcak yaz Geçtiğimiz günlerde başak tarlasında sadece 100 davetlinin katılımıyla gerçekleştirdiği defilesiyle Jacquemus 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda doğanın natürel dokusunu yansıttı.
20.07.2020
Moda İlham perisi büyükannesi Karantina döneminde başlattığı FaceTime kampanyasından sonra Simon Porte Jacquemus, büyük annesini markasının yüzü yaptı.
23.05.2020
Moda Jacquemus'den çevrimiçi eğitim Milenyal dönemin minimalist mimarlarından biri olan Fransız tasarımcı Jacquemus’den, çevrimiçi moda dersleri. 
17.04.2020
Son Eklenenler
Moda Millie’den Chuck modeli Millie By You projesi lanse edildi.
06.08.2020
Moda İlham veren tenis stili Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.
06.08.2020
Moda Yaratıcılığın geri dönüşümü Chinatown Market ve Allbirds yeni bir özgünlüğe imza atmak için gün sayıyor.
05.08.2020