All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Jacquemus pembesi Onur Özcan

Moda dünyasının en sevilen tasarımcıları arasına adını hızla yazdıran Simon Porte Jacquemus, 2020 yılını pembeye adadığı özel bir kapsül koleksiyonla sonlandırıyor.

Kasım ayı itibariyle Holiday koleksiyonlarının ardı ardına duyurulduğu bir döneme girdik. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı için birçok özel koleksiyon hazırlandı. En çok ses getirenlerden biri de Jacquemus’ün 2020 Holiday Pink kapsül koleksiyonu oldu.Ünlü tasarımcı, yeni koleksiyonun sinyallerini, resmi instagram hesabı üzerinden paylaştığı şeker pembesi zemine beyaz harflerle yazılmış “do you like pink?” sorusu ile vermişti. Merak uyandıran bu paylaşım sonrası açıklanan detaylar koleksiyona olan ilgiyi ve beklentiyi daha da arttırdı. 

Kapsül koleksiyonun çıkış noktası canlı şeker pembesi rengi olarak belirlendi. Bu renk daha önce markanın 2020 İlkbahar-Yaz defilesinde zemin rengi olarak kullanılmıştı.Hazırlanan koleksiyonda kalp formunda parmak arası terlikler, anahtarlıklar, sweatshirtler, çantalar gibi pembenin birçok tonunda üretilmiş özel ürünler yer alıyor. Yeni yıl koleksiyonları her zaman kırmızı, yeşil, gümüş rengi ve altın rengi gibi klasik renklerin etrafında şekillenirken Jacquemus’ün pembe ile 2020’ye veda etmesi modaya kendi penceresinden baktığının bir kanıtı niteliğinde.

 

Simon Porte Jacquemus
Holiday
Christmas
Benzer İçerikler
Lifestyle Yeni yıl hediyelerine özel paketleme önerileri Sevdiklerinize vereceğiniz yeni yıl hediyeleri için şık ve zarif paketleme önerileri sizlerle.
25.12.2020
Güzellik Kendimize ve sevdiklerimize hediye Sephora Türkiye, sevdiklerinize sürpriz yapmak, kendinizi şımartmak için kaçırılmayacak bir fırsat ile geldi.
09.12.2020
Moda Jacquemus pembesi Moda dünyasının en sevilen tasarımcıları arasına adını hızla yazdıran Simon Porte Jacquemus, 2020 yılını pembeye adadığı özel bir kapsül koleksiyonla sonlandırıyor.
02.12.2020
Son Eklenenler
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda Jil Sander yeni ailesine katılıyor Jil Sander'ın el değiştireceği haberleri netlik kazanıyor.
20.01.2021