All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.07.2021 Jacquemus 2021-22 Sonbahar-Kış Ataberk Kaçar

Hazırlanın uzun bir tatile çıkıyoruz!

İtiraf edelim evlerimize kapandığımız uzun kış hepimizin canını oldukça sıktı. Midemizde kelebek etkisi yaratan yaz günlerine girdiğimizden bu yana, kışı hiç aramadığımızı söyleyebiliriz. Ancak adeta kış aylarının hızlıca gelmesini isteyebileceğimiz bir haberimiz var: Jacquemus 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu yayınladı!

Tanıdığımız yaz paletinin pastel esintileri hala biraz da olsa karşımıza çıkarken, sonbaharın vazgeçilmezi toprak tonlarının ve siyah rengin koleksiyona kucak açtığını söyleyebiliriz. Kırmızı ve ışıltılı pembenin binbir tonuna ev sahipliği yapan podyum, Kendall Jenner’ın hafif makyajıyla oldukça iddialı! Bella Hadid’in de toprak tonlarında yaptığı kombine mavi çanta detayıyla yön veren Jacquemus, sunduğu geniş renk paletine uyumlu ürün skalasıyla hiç olmadığı kadar sonbahar-kış sezonuna hazır!

Son Eklenenler
Moda Aynı sahnede güçlü isimler Beymen Club, Büşra Develi ve Birkan Sokullu ile moda tutkunlarını yeni bir keşfe davet ediyor.
02.09.2021
Moda Pandora ile hikayeni anlat Yeni başlangıçların ve özel anların en güzel hediyesi olan Pandora, stilini göstermen ve hikayeni anlatman için yepyeni mücevherleriyle birlikte seni şık bir dünyaya davet ediyor. Bu davete kulak vermek ister misin?
02.09.2021
Moda Serena'dan sportif koleksiyon Serena Williams Nike ile yeni bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.
26.08.2021