All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.05.2020 İyimserlik bu yazın teması Yunus Başaran

Mango umut dolu mesajıyla yeni kampanyası Life In Bloom’u sunar.

Mango’nun yalın çizgileri ve sezonun trend renkleriyle harmanlanan, izolasyon sürecinden sonra enerjimizin yenilendiği, doğanın ve dostlarımızın her dakikasını kutlayan yeni kampanyası Life in Bloom ile iyimserlik mesajı veriyor. Birlik olma olgusuna önem veren Mango, 2020 İlkbahar-Yaz kampanyasında olduğu gibi Instagram üzerinden takipçilerine çekime katılmasını sağladı.Takipçiler, çekim yeri, seti gibi bazı önemli noktaları belirleme, hangi sahnelerin olması gerekliliği gibi noktalara karar verdi. 

Kadın koleksiyonunda tasarımlar, iyimserlik hissiyatını uyandıran canlı renkler ve doğal kumaşlardan oluşan %100 sürdürülebilir kıyafetlerden oluşurken, kırmızı, sarı ve pastel pembe gibi renkler moral yükseltme amacı taşıyor. Erkekler için ise, temiz ve çağdaş silüetler karşımıza çıkarken beyaz ve bej gibi nötr renk aralıklarında safari gömlekleri, yumuşak dokunuşlu kumaşlardan yapılan tişörtler ve kombini kolay giysiler baskın durumda.

Mango
Life In Bloom
Benzer İçerikler
Moda Mango'nun triko aşkı Mango sezonu trikoyla açtı.
14.09.2020
Moda İyimserlik bu yazın teması Mango umut dolu mesajıyla yeni kampanyası Life In Bloom’u sunar.
29.05.2020
Lifestyle Korona günlerinde ilaç gibi şarkı İki müzik dehasının yazdığı bir şarkı... Performanslarıyla büyüleyen bir diğerinin ise söylediği... Sia yeni çalışması Saved My Life’ı yayınladı.
05.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020