All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.11.2020 Ivy Park koleksiyonu genişliyor Onur Özcan

adidas X Ivy Park: This Is My Park koleksiyonu beklenmedik bir sürprizle karşımızda.

29 Ekim’de satışa sunulan adidas X Ivy Park koleksiyonu yine satışa sunulduğu andan itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Ünlüler arasında ilk giyenin kim olduğu yarışına sebep olan koleksiyon bünyesindeki trend parçaların yanı sıra aynı zamanda “Senin parkın neresi?” çıkış noktasıyla içinde bulunduğumuz sürece de ışık tutmuştu. Beyoncé ve Adidas ikilisi koleksiyon sunulalı neredeyse 15 gün olmuşken Adidas X Ivy Park koleksiyonuna kahverengi ve siyah ürünlerden oluşan yeni bir ürün grubu daha ekleyeceğini duyurdu. Hazırlanan yeni koleksiyonda spor tarzın şıklıkla buluştuğunu görüyoruz. Ceketlerden bel çantalarına, transparan bluzlardan taytlara birçok tasarım siyah ve kahverengiyle buluşuyor. Koleksiyonda UltraBOOST OG ve Supersleek 72 ayakkabıları da yer alıyor. adidas X Ivy Park işbirliğinin yeni ürünleri ise 19 Kasım’da sunulacak.

Ivy Park
Beyonce
adidas
Benzer İçerikler
Moda Stan Smith Forever adidas Originals, Stan Smith Forever koleksiyonu ile ikonik sneaker modeli Stan Smith’in adını sürdürülebilir ürünler arasına yazdırıyor.
13.01.2021
Moda Prada ve adidas’ın yeni buluşması İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.
02.12.2020
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Caz performanslı Fendi Özgün bir caz performansı ile Fendi Renaissance-Anima Mundi'nin yeni bölümü yayınladı.
15.01.2021