All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.11.2020 Ivy Park koleksiyonu genişliyor Onur Özcan

adidas X Ivy Park: This Is My Park koleksiyonu beklenmedik bir sürprizle karşımızda.

29 Ekim’de satışa sunulan adidas X Ivy Park koleksiyonu yine satışa sunulduğu andan itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Ünlüler arasında ilk giyenin kim olduğu yarışına sebep olan koleksiyon bünyesindeki trend parçaların yanı sıra aynı zamanda “Senin parkın neresi?” çıkış noktasıyla içinde bulunduğumuz sürece de ışık tutmuştu. Beyoncé ve Adidas ikilisi koleksiyon sunulalı neredeyse 15 gün olmuşken Adidas X Ivy Park koleksiyonuna kahverengi ve siyah ürünlerden oluşan yeni bir ürün grubu daha ekleyeceğini duyurdu. Hazırlanan yeni koleksiyonda spor tarzın şıklıkla buluştuğunu görüyoruz. Ceketlerden bel çantalarına, transparan bluzlardan taytlara birçok tasarım siyah ve kahverengiyle buluşuyor. Koleksiyonda UltraBOOST OG ve Supersleek 72 ayakkabıları da yer alıyor. adidas X Ivy Park işbirliğinin yeni ürünleri ise 19 Kasım’da sunulacak.

Ivy Park
Beyonce
adidas
Benzer İçerikler
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
Lifestyle 2020 Grammy adayları açıklandı Bu sene 63.sü düzenlenecek olan Grammy Ödül Töreni, müzik dünyasının en iyilerini seçiyor.
26.11.2020
Moda Ivy Park koleksiyonu genişliyor adidas X Ivy Park: This Is My Park koleksiyonu beklenmedik bir sürprizle karşımızda.
16.11.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020