All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.05.2020 İşin sırrı tezatlık Dilruba Karaköse

Enerjisiyle özgür kombinlerin önünü açan color blocking akımı her yerde.

Havaların giderek daha da ısınmasıyla birlikte renklerin dünyasına adım atıyoruz yavaş yavaş. Bu gökkuşağı temasının içinde çoğu zamanda çiçek desenleri yer alıyor bazen de puantiyelerin sevimliliği kendini gösteriyor. Ancak bu sefer canlı renklerin cazibesi tek başına ilerlemeye kararlı. “Color-blocking” olarak da adlandırılan bu trende önceki yıllardan da aşinayız aslında. Sadece hız kesmeden devam etme özelliğini koruyor ve pek çok markanın ilgi odağı olmayı başarıyor. Bu trendin temelinde adından da anlaşılabileceği üzere farklı renk kombinasyonları oluşturmak var. Dezavantaj yaratabilecek tek tarafı ise color blocking trendine uyum sağlamak için biraz cesur olmak ki size hiç olmadığı kadar özgür bir alan yaratıyor işin aslı. Beğendiğiniz ama alakası ya da uyumsuz olduğunu düşündüğünüz birden fazla rengi bir araya getirmeniz yeterli. Herhangi bir kural ya da sınır yok. Yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak ve gerisini renklerin cazibesine bırakmak. Eğer aradığınız şey biraz ilhamsa, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonları size kolaylıkla rehberlik edebilir. 

TREND
SOKAK-MODASI
İLKBAHAHAR-YAZ
Benzer İçerikler
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Tek renk tek parça Yaz sezonunun vazgeçilmez parçası elbiselerle sıcak havalara karşı koyacaksınız! Bol kesim, renkli modellere gardırobunuzda yer açın.
01.07.2020
Moda Tenis kulübü tadında 2020 yaz sezonunun yükselen trendi tenis etekleri sokak modasının vazgeçilmez parçası haline geldi. Sportif mini eteklerin sportif duruşu ilham panomuzu ele geçiriyor.
30.06.2020
Son Eklenenler
Moda Pharrell’den insan ırkına İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.
06.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020