All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.05.2020 İşin sırrı tezatlık Dilruba Karaköse

Enerjisiyle özgür kombinlerin önünü açan color blocking akımı her yerde.

Havaların giderek daha da ısınmasıyla birlikte renklerin dünyasına adım atıyoruz yavaş yavaş. Bu gökkuşağı temasının içinde çoğu zamanda çiçek desenleri yer alıyor bazen de puantiyelerin sevimliliği kendini gösteriyor. Ancak bu sefer canlı renklerin cazibesi tek başına ilerlemeye kararlı. “Color-blocking” olarak da adlandırılan bu trende önceki yıllardan da aşinayız aslında. Sadece hız kesmeden devam etme özelliğini koruyor ve pek çok markanın ilgi odağı olmayı başarıyor. Bu trendin temelinde adından da anlaşılabileceği üzere farklı renk kombinasyonları oluşturmak var. Dezavantaj yaratabilecek tek tarafı ise color blocking trendine uyum sağlamak için biraz cesur olmak ki size hiç olmadığı kadar özgür bir alan yaratıyor işin aslı. Beğendiğiniz ama alakası ya da uyumsuz olduğunu düşündüğünüz birden fazla rengi bir araya getirmeniz yeterli. Herhangi bir kural ya da sınır yok. Yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak ve gerisini renklerin cazibesine bırakmak. Eğer aradığınız şey biraz ilhamsa, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonları size kolaylıkla rehberlik edebilir. 

TREND
SOKAK-MODASI
İLKBAHAHAR-YAZ
Benzer İçerikler
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazar günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
15.11.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020