All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.03.2021 Intimissimi'den yepyeni bir mağaza Dilara Alkan

İtalyan işçiliğini ile iç giyim modasında bir simge haline gelmiş olan Intimissimi, yepyeni mağazasıyla alıcılarını bekliyor.

İtalyan işçiliği ve estetiğini iç giyim modasına başarılı bir şekilde yansıtan Intimissimi Türkiye’de ki mağazalarını büyütmeye devam ediyor. Birçok yerde zarafetin simgesi haline gelen marka Nişantaşı’nın en şık caddelerinden biri olan Abdi İpekçi Caddesi’nde de mağazalarının kapılarını açtı.

Calzedonia Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Marco Temponi ise; “Türkiye’de Calzedonia Group olarak yıllar önce başladığımız yolculuğumuza güçlenerek devam ediyoruz. İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Nişantaşı’nda, Teşvikiye mağazamızdan sonra ikinci mağazamızı açmış olmak heyecan verici. Intimissimi gibi bir marka ile varlığımızı çoğalarak sürdürüyor olmak bizlere gurur veriyor” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

intimissimi
Benzer İçerikler
Moda Intimissimi'den yepyeni bir mağaza İtalyan işçiliğini ile iç giyim modasında bir simge haline gelmiş olan Intimissimi, yepyeni mağazasıyla alıcılarını bekliyor.
22.03.2021
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021