All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 19.03.2021 #INSTAlarm: Gildaistanbul Salih Devrim

Yeni bir yolculuğa hazır mısınız? Instagramımıza takılan, mücevher dünyasında başarıyı hedefleyen Gildaistanbul’la gelin birlikte tanışalım.

Mücevher dünyasının sunduğu eşsiz tasarımlar hem şık hem de stil görünümümüzü taçlandırmayı başarıyor. Her kadının tutkuyla takip ettiği mücevher dünyasında başarılı bir grafik çizen yeni bir marka karşımıza çıkıyor. Bu kez instagram radarımıza Gildaistanbul takılıyor. Bizi tasarımlarıyla heyecanlandırmayı başaran Gildaistanbul ile tanışmaya ne dersiniz?

Gildaistanbul tasarım merkezine inciyi alan yeni Türk mücevher markası olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımlarında altın, inci ve değerli taşlar kullanan marka inciyi modernize ederek günlük kullanıma adapte etme adına misyonunu oluşturuyor. Gündüz ve gece fark etmeksizin her anınızda yanınızda olarak iyi görünmenizi sağlayacak olan modellerde pırlanta, zümrüt, yakut yan rol oyuncuları olarak görev alırken, inci daima başrolün hakkını veriyor. Siz de inciyi modern yorumları ile keşfetmek isterseniz aşağıdaki hesaba göz atabilirsiniz. 

 

Gildaistanbul
Benzer İçerikler
Moda #INSTAlarm: Gildaistanbul Yeni bir yolculuğa hazır mısınız? Instagramımıza takılan, mücevher dünyasında başarıyı hedefleyen Gildaistanbul’la gelin birlikte tanışalım.
19.03.2021
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021