All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.05.2020 Instagram onaylı parça Dilruba Karaköse

Sevimlilik derecesi bir hayli yüksek olan işlemeli ceketler, kıyafetler dolaplarının yeni kurtarıcısı rolünde.

Neyin ya da hangi parçanın popüler olduğunu öğrenmemiz, artık Instagram sayesinde saniyeler sürüyor. Üstelik çoğu zaman bu değişim lüks markalardan bihaber gerçekleşiyor. Takip ettiğimiz influencer’ların tercih ettikleri şeyler, alışveriş listemizin seyrini değiştirirken şimdilerin “it” parçası ise işlemeleli hırkalar oluyor. Aslında asıl yükselişini biraz Katie Holmes’a borçlu desek çok yanılmış olmayız. 2019’un sonlarına doğru giydiği ve büstiyeriyle uyumlu açık renk hırkası, bu akımın başlamasına öncülük etti. 2020’yle birlikte ise biraz daha evrim geçirerek renklenmeyi ve işlemelerle hareket kazanmayı ihmal etmiyor. Hem son derece sevimli duruyorlar hem de sahip oldukları otantik ruh, onlara biraz da retro bir hava katıyor. Özellikle pastel tonları, işlemeli hırkaların var olan çabasız şıklığına destek olarak gücünü ön plana çıkarıyor. Mevsim geçişlerinde de kalın ceketlerden kurtulup daha hafif alternatifler aradığınız anlarda imdadınıza yetişecek olan bu hırkalar, eminiz uzun bir süre daha aramızda kalacak.

HIRKA
TREND
SOKAK-MODASI
Benzer İçerikler
Moda Denim tulumlar ile konforlu şıklık Hailey Bieber'dan Emma Roberts'a yıldızların yeni tercihi.
22.06.2020
Moda İşin sırrı tezatlık Enerjisiyle özgür kombinlerin önünü açan color blocking akımı her yerde.
25.05.2020
Moda Instagram onaylı parça Sevimlilik derecesi bir hayli yüksek olan işlemeli ceketler, kıyafetler dolaplarının yeni kurtarıcısı rolünde.
03.05.2020
Son Eklenenler
Moda Pharrell’den insan ırkına İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.
06.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020