All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.12.2020 İlk pozlar Rihanna'dan Onur Özcan

Savage X Fenty tüm buzları eritmeye geliyor.

Rihanna, dünyayı kasıp kavuran iç giyim markası Savage X Fenty için aylar boyunca ince eleyip sık dokuyarak hazırladığı Savege X Fenty Vol.2 ile unutulmaz bir şova imza atmıştı. Markanın bundan sonraki hamlesi ise çizgisini ve ürün kalitesini daha da geniş bir müşteri kitlesine sunmak için erkek iç giyim dünyasına da el atarak erkek iç giyim koleksiyonunu sunmak olmuştu. Yoğun bir takvimle ilerleyen Savage X Fenty, dur durak bilmeden yeni ürünlerini sunmaya devam ediyor. Sunulan yeni koleksiyon kış teması ile sunulduç. Rihanna, iç giyim trendlerini belirleyen markası için hazırladığı yeni koleksiyonda kampanya çekimlerinde yer alarak adeta nefes kesti. Koleksiyon siyah, bordo, lacivert, beyaz ve kırmızı renklerinden oluşuyor. İç giyim ürünlerinde yer alan kristal detaylarla işlenmiş "SAVAGE X" logosu öne çıkıyor. Bunun dışında ürünlerde kadife ve dantel detaylara da yer verilmiş. Koleksiyon ürünlerine Savage X Fenty resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

SavageXFenty
Rihanna
Benzer İçerikler
Moda İlk pozlar Rihanna'dan Savage X Fenty tüm buzları eritmeye geliyor.
03.12.2020
Lifestyle SavagexFenty vol.2 geliyor! Rihanna, Savage X Fenty Sonbahar-Kış 2020 koleksiyonunu özel isimlerin katılımıyla tanıtacak.
18.09.2020
Moda Rihanna’dan hayranlarına sürpriz! Rihanna SavageXFenty kampanyası için dört hayranı ile birlikte objektif karşısına geçti.
02.07.2020
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021