All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 17.03.2020 İlk mağazasını açtı Yunus Başaran

İlk mağazasını açan JW Anderson, Soho’ya farklı bir hava getirdi.

JW Anderson adında kurduğu markasıyla Jonathan Anderson, gelecek vaat eden marka ve tasarımcı olarak moda dünyasının önemli isimleri tarafından parmakla gösteriliyor. Başarılı tasarımcı geçtiğimiz yıllarda moda dünyasının önemli oyuncuları ile de gerçekleştirdiği işbirlikleriyle bu ismini sağlamlaştırıp, kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanıyor. En son Converse ve Moncler ile gerçekleştirdiği projelerle yeni arzu nesnelerini hayatımıza katan markanın ilk flagship mağazası Londra’nın ünlü lokasyonu Soho’da açıldı. 

Yeni mağaza, Brewer ve Wardour sokaklarının köşesinde, Viktoryen döneminden bir apartmanın en alt katlarında yer alıyor. Bir yanda el yapımı neon aydınlatma ile markanın adı, diğer yanda ise yine neon markanın ikonik çapa logosu ile dikkatlere takılıyor.Modüler alüminyum raflarda erkek ve kadın giyim parçaları, deri ürünleri, ayakkabı, çanta ve aksesuarları gördüğümüz mağaza ayrıca yukarıda bahsettiğimiz Converse ve Moncler işbirliğinden de parçalara ev sahipliği yapıyor.

Jonathan Anderson
JW Anderson
Soho
Flagship
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Wes Anderson filmografisi The French Dispatch filmi öncesi Wes Anderson filmlerine kısa bir bakış.
04.05.2020
Moda İlk mağazasını açtı İlk mağazasını açan JW Anderson, Soho’ya farklı bir hava getirdi.
17.03.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020