All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 17.03.2020 İlk mağazasını açtı Yunus Başaran

İlk mağazasını açan JW Anderson, Soho’ya farklı bir hava getirdi.

JW Anderson adında kurduğu markasıyla Jonathan Anderson, gelecek vaat eden marka ve tasarımcı olarak moda dünyasının önemli isimleri tarafından parmakla gösteriliyor. Başarılı tasarımcı geçtiğimiz yıllarda moda dünyasının önemli oyuncuları ile de gerçekleştirdiği işbirlikleriyle bu ismini sağlamlaştırıp, kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanıyor. En son Converse ve Moncler ile gerçekleştirdiği projelerle yeni arzu nesnelerini hayatımıza katan markanın ilk flagship mağazası Londra’nın ünlü lokasyonu Soho’da açıldı. 

Yeni mağaza, Brewer ve Wardour sokaklarının köşesinde, Viktoryen döneminden bir apartmanın en alt katlarında yer alıyor. Bir yanda el yapımı neon aydınlatma ile markanın adı, diğer yanda ise yine neon markanın ikonik çapa logosu ile dikkatlere takılıyor.Modüler alüminyum raflarda erkek ve kadın giyim parçaları, deri ürünleri, ayakkabı, çanta ve aksesuarları gördüğümüz mağaza ayrıca yukarıda bahsettiğimiz Converse ve Moncler işbirliğinden de parçalara ev sahipliği yapıyor.

Jonathan Anderson
JW Anderson
Soho
Flagship
Benzer İçerikler
ALL Men JW Anderson 2021-22 Sonbahar- Kış Loewe'nin yanı sıra kendi markası ile de yaratıcılığını yansıtan tasarımcı, yeni koleksiyonunda doğal imgelere yer veriyor.
25.01.2021
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Kültür-Sanat Wes Anderson filmografisi The French Dispatch filmi öncesi Wes Anderson filmlerine kısa bir bakış.
04.05.2020
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021