All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.08.2020 İlham veren tenis stili Salih Devrim

Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.

Brain Dead, tenis alanında önde gelen, raket üreticisi ve spor giyim markası olan Prince ile anlaştı. Tenis stilinin dikkat çeken tasarımında retro esintili dokunuşlar ve çarpıcı renkler bizi karşılıyor. Koleksiyon, çeşitli formlardan oluşan şapkalar, dik boğazlı fermuarlı ceketler, uzun kollu polo ve birbirinden farklı tasarımsal tişörtlerden oluşuyor. En dikkat çekici parçası ise ‘P’ logosunu saran ve tasarım renklerin birleşimini gördüğümüz tenis raketi oluyor. Canlı turuncunun ve turkuaz renginin hakim olduğu koleksiyon satış için sunulmaya başladı. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Brain Dead
Prince
Benzer İçerikler
Moda İlham veren tenis stili Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.
06.08.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021