All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.08.2020 İlham veren tenis stili Salih Devrim

Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.

Brain Dead, tenis alanında önde gelen, raket üreticisi ve spor giyim markası olan Prince ile anlaştı. Tenis stilinin dikkat çeken tasarımında retro esintili dokunuşlar ve çarpıcı renkler bizi karşılıyor. Koleksiyon, çeşitli formlardan oluşan şapkalar, dik boğazlı fermuarlı ceketler, uzun kollu polo ve birbirinden farklı tasarımsal tişörtlerden oluşuyor. En dikkat çekici parçası ise ‘P’ logosunu saran ve tasarım renklerin birleşimini gördüğümüz tenis raketi oluyor. Canlı turuncunun ve turkuaz renginin hakim olduğu koleksiyon satış için sunulmaya başladı. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Brain Dead
Prince
Benzer İçerikler
Moda İlham veren tenis stili Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.
06.08.2020
Son Eklenenler
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020
Moda Üçüncü mağazasıyla iddia sahibi Geçtiğimiz yıl ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan ünlü İtalyan markası Falconeri üçüncü mağazasının kapılarını açtı.
28.09.2020
Moda Rains’in yeni trendleri Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
25.09.2020