All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.12.2020 İkonik saate güncelleme Dilara Yılmaz

Louis Vuitton’un ikonik saati Tambour, yeni yorumlanmış modeli Tambour Graphite Race ile efsanevi macerasını cesaretle sürdürüyor.

Fransız modaevi Louis Vuitton, her tasarımıyla bir ikon yaratmaya devam ediyor. Monogram deseniyle öne çıkan Louis Vuitton Speedy, Keepall, Trunk gibi çanta ve valiz modellerinin haricinde Tambour model saatiyle de 2002’den beri dikkat çekiyor. Yeni lanse edilen ikonik Louis Vuitton saatinin eşi benzeri görülmemiş bir yorumu olan Tambour Graphite Race’te enerji ve yaratıcılık bir araya geliyor. 21.yüzyıl saat üretiminin yaratıcı mihenk taşı olan Tambour, orijinal formuna sadık kalırken, efsanevi macerasını cesaretle sürdürüyor. Çift kontrastı, parlak göstergeleri ve floresan yeşili vurgusuyla, Louis Vuitton Erkek Koleksiyonları Artistik Direktörü Virgil Abloh’un çarpıcı yoğun renk paletine gönderme yapıyor. Kadranında yer alan V ile Graphite Damier desenine kendine fon edinen Tambour Graphite Race, modaevinin tüm kodlarını taşıyor. 41.5 mm çapında otomatik model ile 46 mm çapında kronograf fonksiyonlu iki farklı versiyonun yer aldığı koleksiyonda, Louis Vuitton’un özel patentli değiştirilebilir kayış sistemi sayesinde, tüm Tambour saatlerinde olduğu gibi bu iki modelde de siyah veya floresan yeşili kauçuk kayışı değiştirme olanağı sunuyor. Modern tasarım ile saat yapımındaki uzmanlığını bir araya geldiği yeni Tambour saati, sportif ve şık tasarımıyla bir kez daha kendine hayran bırakıyor.

Galeri
Louis Vuitton
Tambour
Saat
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021