All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 24.06.2020 İkilinin uzun soluklu birlikteliği Yunus Başaran

adidas ve Craig Green ikilisinden yeni bir sneaker serisi geliyor.

Londra merkezli moda tasarımcısı Craig Green’in adını bu yıl oldukça sık duyar olduk. Tasarımcının Moncler Genius projesindeki moda öncüsü koleksiyonu yankısını sürerken, adidas Originals ile gerçekleştirdiği uzun soluklu evliliği de devam ediyor. Adidas ile hayata geçirdikleri, Craig Green 2020 İlkbahar-Yaz defilesinde sunulan kapsül koleksiyon içerisinde bir seri sneaker tasarımı da yer almıştı. Şimdi ise bu serinin devamı nitelikte yeni silüetler lanse ediliyor. Markanın tanıtım yazısında belirttiği üzere “Ghost Layers” (Hayalet Katmanlar) adında bir tarzı benimseyen Craig Green, Boston Super ve Samba modellerinin üzerine yarı saydam dokulu katmanlar ekleyerek yepyeni bir görünüm sunuyor. Ayrıca koleksiyona dahil olan bir diğer model ise CG Polta AKH I adıyla gelerek önceki modellere bir saygı duruşunda bulunuyor. Kamanda modelindeki taban yapısının korunmasıyla vahşi ve heykel-vari görünümlere sahip, Graddfa AKH, Polta AKH I modellerin yeni yorumları 2 Temmuz’da satışa çıkıyor. 

Craig Green
adidas
adidas Originals
Ghost Layers
Benzer İçerikler
Moda Karşınızda YZY Yeezy ve Gap bir araya gelince şaşıranlar burada mı?
29.06.2020
Moda İkilinin uzun soluklu birlikteliği adidas ve Craig Green ikilisinden yeni bir sneaker serisi geliyor.
24.06.2020
Lifestyle Bir kereliğine de olsa... Nike 30 yıllık sloganını, Amerika’da yaşanan ırkçılık sebebiyle değiştirdi.
01.06.2020
Son Eklenenler
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Moda Rihanna’dan hayranlarına sürpriz! Rihanna SavageXFenty kampanyası için dört hayranı ile birlikte objektif karşısına geçti.
02.07.2020