All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 24.06.2020 İkilinin uzun soluklu birlikteliği Yunus Başaran

adidas ve Craig Green ikilisinden yeni bir sneaker serisi geliyor.

Londra merkezli moda tasarımcısı Craig Green’in adını bu yıl oldukça sık duyar olduk. Tasarımcının Moncler Genius projesindeki moda öncüsü koleksiyonu yankısını sürerken, adidas Originals ile gerçekleştirdiği uzun soluklu evliliği de devam ediyor. Adidas ile hayata geçirdikleri, Craig Green 2020 İlkbahar-Yaz defilesinde sunulan kapsül koleksiyon içerisinde bir seri sneaker tasarımı da yer almıştı. Şimdi ise bu serinin devamı nitelikte yeni silüetler lanse ediliyor. Markanın tanıtım yazısında belirttiği üzere “Ghost Layers” (Hayalet Katmanlar) adında bir tarzı benimseyen Craig Green, Boston Super ve Samba modellerinin üzerine yarı saydam dokulu katmanlar ekleyerek yepyeni bir görünüm sunuyor. Ayrıca koleksiyona dahil olan bir diğer model ise CG Polta AKH I adıyla gelerek önceki modellere bir saygı duruşunda bulunuyor. Kamanda modelindeki taban yapısının korunmasıyla vahşi ve heykel-vari görünümlere sahip, Graddfa AKH, Polta AKH I modellerin yeni yorumları 2 Temmuz’da satışa çıkıyor. 

Craig Green
adidas
adidas Originals
Ghost Layers
Benzer İçerikler
Moda Prada ve adidas’ın yeni buluşması İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.
02.12.2020
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
Moda Ivy Park koleksiyonu genişliyor adidas X Ivy Park: This Is My Park koleksiyonu beklenmedik bir sürprizle karşımızda.
16.11.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020