All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.02.2021 Icy Park esintisi Merve Girgin

Beyoncé'nin Ivy Park x adidas işbirliğine bir yenisi eklendi: Icy Park sizlerle.

Beyoncé, nam-ı diğer Queen B, yaklaşan Ivy Park x adidas koleksiyonunun ilk kampanya görsellerini paylaşıyor. Kışın ruhuna atıfta bulunan koleksiyon bu sefer “Icy Park” adını alıyor. Kampanyada yer alan isimlerin çoğu ise Beyoncé'nin arkadaşı ve oldukça popüler; Hailey Bieber, Gucci Mane ve Kaash Paige.   

Uzun kürk monttan, çikolata kahvesi şişme monta kadar pek çok tasarıma yer veren koleksiyon, bisiklet şortları ve sporcu sütyeni gibi spor giyime ait parçalar da sunuyor. Spor ayakkabılarda ise Ultra Boost, Forum La ve Super Sleek modellerinin beyaz renklerini görüyoruz. 19 Şubat’tan itibaren satışa sunulacak koleksiyon, şimdiden çok ses getireceğe benziyor. 

hailey-bieber
Benzer İçerikler
Moda Hailey Bieber’dan yeni haber Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Hailey Bieber, İtalyan ayakkabı markasının yeni yüzü oldu.
15.03.2021
Moda Icy Park esintisi Beyoncé'nin Ivy Park x adidas işbirliğine bir yenisi eklendi: Icy Park sizlerle.
22.02.2021
Güzellik Hailey'in sürprizi Hailey Bieber'den kozmetik markası sürprizi.
05.02.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021