All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 17.09.2020 Ice Cream ile stil dersleri Merve Girgin

Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.

Uzun süren bekleyiş sonunda bitti.  Şu sıralar yükselişte olan Güney Koreli grup Blackpink, Selena Gomez ile yeni bir işbirliğine imza attı. “Ice Cream” adını verdikleri şarkılarını tam yazın ruhuna yakışır bir şekilde kliplendirdiler. Klip, şarkının ritmini yakalamayı başarırken oldukça renkli ve eğlenceli görüntülere yer vermiş.  Her sahne yeni bir heyecan uyandırıyor ve stil tercihleri de göz dolduruyor.  Blackpink kızlarının her biri lüks markaların elçiliğini yapıyor. Chanel, Dior, Celine ve YSL ile iş birlikleri olan kızlar, kendi moda evlerini temsil eden görünümlere yer verdiler. Tabii Selena Gomez’ i de unutmamak lazım. Uzun süredir stilistliğini yapan Kate Young, klip için bütün görünümleri kendi seçti. 1940’ların poster kızını çizgili bikiniler ve puantiye ile yansıtan Young, Betty Grable saçlarıyla 1920’leri de ihmal etmedi. “Ice Cream” klibi müziği, kullanılan mekanları ve akıllara yer edecek stil görünümleriyle son zamanların en eğlenceli birlikteliğini sunuyor.  

Selena Gomez
Blackpink
Benzer İçerikler
Moda Ice Cream ile stil dersleri Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.
17.09.2020
Moda Kırmızı halının gizli kahramanları Hollywood’un gözde isimlerini giyindiren stilistlerin en başarılılarını mercek altına alıyoruz.
17.09.2020
Ünlüler Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.
03.06.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020