All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.01.2021 Hoş geldin Rowley Hesselballe London! Salih Devrim

Rowley Hesselballe London, modern gelinlik ve gece giyim tasarımları ile şimdi Türkiye’de.

İki yakın arkadaş Rosie Poole ve Canan Hesselballe tarafından kurulan Rowley Hesselballe markası, mağaza randevularının ve uzun bekleme sürelerinin stresini azaltma amacıyla artık Türkiye’de moda tutkunlarıyla buluşuyor. 

Modern ve uygun fiyatlı lüksü temsil eden Rowley Hesselballe, gelinlik, nedime kıyafetleri ve gece giyim tasarımlarını çevrimiçi satın alınabilir hale getirmeyi amaçlıyor. Rowley Hesselballe, Türkiye ve Avrupa’da sağladığı ertesi gün teslimat özelliği sayesinde müşterilerle direkt olarak iletişime geçen ilk gelinlik markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Mary Katrantzou ve Erdem ile birlikte çalışmış yetenekli tasarımcı Charis Charalambous tarafından tasarlanan koleksiyon, ipek, dantel, krep ve şifon kumaş türleri içeriyor. Doğal ve güçlü kadın stilinden ilham alan koleksiyon, beyaz, kırmızı, lacivert, zümrüt ve pastel tonlarla kolayca uyum sağlayabiliyor. Parçaların fiyatları 2.000 ile 8.100 TL aralığında, bedenler ise XS-XL aralığında değişiyor. İpek, tüy ve inci saç aksesuarları Rowley Hesselballe için Eli Peacock tarafından el işçiliği ile özel olarak tasarlanıyor. Koleksiyonun detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Rowley Hesselballe London
Rowley Hesselballe
Rosie Poole
Benzer İçerikler
Moda Hoş geldin Rowley Hesselballe London! Rowley Hesselballe London, modern gelinlik ve gece giyim tasarımları ile şimdi Türkiye’de.
01.01.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021