All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.08.2020 H&M'den yeni birliktelik: Giuliva Heritage Merve Girgin

İsveçten, İtalya’ya uzanan, sürdürülebilir modayı sonsuz moda aşkı ile birleştiren bir koleksiyon.

Lüks ve  Haute Couture markalarıyla yaptığı iş birlikleriyle bilinen H&M, şimdi İtalyan markası Giuliva Heritage ile güçlerini birleştiriyor. Modern minimalizmin, geleneksel ve zamansız güzellik ile buluştuğu koleksiyon İtalyan ve İsveç tasarımlarını bir araya getiriyor. Kusursuz işçiliği ve sürdürebilir moda anlayışı ile Giuliva Heritage, klasik erkek takım elbise silüetini kadınlar dünyasına taşımaya hazırlanıyor. Tasarımcılar Margherita ve Gerardo Cavaliere, İtalya’da üretilen uzun ömürlü ve yüksek kalite kumaştan, nesile nesile aktarılabilir bir giyim koleksiyonu yaratma düşündeler.  Doğru şekilde saklandıkları, yıkandıkları ve itina ile giyildikleri taktirde sezonlarca giyilebilecek parçalar ürettiklerini savunuyorlar. Keskin hatlı ceketler geri dönüştürülmüş pamuktan ve polyesterden üretilirken, dökümlü elbiseler ve bluzlar koleksiyona eğlenceli bir hava katıyor.

Galeri Daha fazlasını göster
H&M
Giuliva Heritage
sürdürebilirlik
koleksiyon
Benzer İçerikler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda H&M'den yeni birliktelik: Giuliva Heritage İsveçten, İtalya’ya uzanan, sürdürülebilir modayı sonsuz moda aşkı ile birleştiren bir koleksiyon.
26.08.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020