All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.02.2021 H&M x Simone Rocha işbirliğinin detayları Merve Girgin

Yılın beklenen işbirliği, lüks tasarımları ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.

H&M bu seneki işbirliğini İrlandalı tasarımcı Simone Rocha ile gerçekleştiriyor. Daha önce Kenzo, Moschino, Balmain gibi lüks markalarla ortak koleksiyon yapan H&M büyük başarı yakalamıştı. Aynı yükselişi Simone Rocha ile devam ettiren marka, lüks moda tasarımlarını ulaşılabilir kılmayı kendine görev ediniyor.  

Simone Rocha’nın tasarımlarına H&M kalitesiyle ulaştığımız koleksiyonda moda evinin imza görünümlerini de deneyimleyebilme şansına sahip oluyoruz. İnci detaylı parçalar, zarif elbiseler, transparan ve büzgü detaylı kıyafetler ve daha birçoğu Simone Rocha’nın klasik dokunuşlarını yansıtıyor. H&M x Simone Rocha ortak koleksiyonunun detaylarını incelemeyi unutmayın. 

hm
simone-rocha
Benzer İçerikler
Moda H&M x Simone Rocha işbirliğinin detayları Yılın beklenen işbirliği, lüks tasarımları ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.
22.02.2021
Moda Beklenen işbirlik: H&M x Simone Rocha Her yıl yeni markalarla çalışa H&M, bu yıl İrlandalı tasarımcı Simone Rocha ile ortak bir koleksiyon sunuyor.
19.01.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021