All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.12.2020 H&M ile modayı paylaş Salih Devrim

H&M Türkiye, sürdürülebilirliğin altını çizmek için yeni bir platformla dijital dünyadaki yerini alıyor.

Kaliteyi ve sürdürülebilir modayı ilke edinen H&M, hayata geçireceği ilk lokal dijital etkinlik olan Modayı Paylaş / Rewear Market ile modanın geleceğine yön vermeyi hedefliyor. İkinci el dijital alışveriş etkinliğiyle herkesi modada bir dönüşüm yolculuğuna davet ediyor.

H&M Türkiye; tasarımcı, iş insanı, sanatçı ve moda dünyasından alanında öncü 48 kadını kendi tasarımlarına ve gardıroplarındaki kıyafetlerine ikinci bir şans vermeleri için bir araya getirdi. Modayı Paylaş / Rewear Market dijital etkinliği ile modada dönüşüme öncülük eden isimler “Benim Kıyafetim Senin Kıyafetin Olsun” diyerek moda severler için gardıroplarını açıyor ve seçtikleri kıyafetlerine ikinci bir şans vererek hem modayı herkesle paylaşıyor hem de satıştan elde edilen geliri bağışlayarak doğada geri dönüşüme katkı sağlıyor. H&M Türkiye bu platform ile kıyafetlerimizi geri dönüştürmeyi, hiçbir kaynak kullanmadan alışveriş yapmayı amaçlıyor. Dört gün sürecek olan etkinlik 17 Aralık saat 18.00 itibarıyla başlayacak.

Modayi Paylas x HM
Sürdürülebilir moda
Benzer İçerikler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
Moda Yılbaşına özel ayrıcalıklar Yılın en güzel dönemine özel fırsatlar sunan Beymen, sevdiklerinize verebileceğiniz pek çok hediye seçeneği sunuyor.
31.12.2020
Moda Koza'nın kazananları açıklandı Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması bu yıl ilk kez dijital olarak gerçekleşti.
25.12.2020
Son Eklenenler
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda Jil Sander yeni ailesine katılıyor Jil Sander'ın el değiştireceği haberleri netlik kazanıyor.
20.01.2021