All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Hem enerjik hem stil sahibi Yunus Başaran

Hazar Ergüçlü’nün yüzü olduğu Reebok, hız kesmeden reklam kampanyalarına devam ediyor.

Pandemi öncesi gerçekleşen büyük bir davet ile işbirliği haberini duyuran Reebok ve Hazar Ergüçlü ikilisi, bu genç duruş ve dinamizm ile bizleri büyülemişti. Reebok’ın bir spor markası olmasından çok lifestyle ismi olmasından ötürü, markanın Z jenerasyonu arasında sesi gittikçe artmaya devam etti. 

Geçtiğimiz haftalarda Reebok mirasının devamı olan retro hatlarıyla Classic Leather Legacy modeli satış rekorları kırarken marka cephesinden yeni reklam kampanyası geldi.

Reebok’ın geçen sezon hayatımıza soktuğu Zig Kinetica modeli bu sezon daha enerjik ve daha renkli bir yorumla karşımızda. İşin içine Hazar Ergüçlü’nün bitmeyen enerjisi de eklenince fotoğraflardan kendinizi alamıyorsunuz. 

Reklam kampanyasının başrolünde yer alan Hazar Ergüçlü rolü Zig Kinetica Horizon ile paylaşıyor. Model hem spor hem de günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış. Markanın 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonu içerisinde konumlu Reebok Zig Kinetica Horizon, zig-zag tasarımla dikkat çekerken, üstün yasatıklama teknolojisine sahip Floatride tabanla kendine aşık ediyor. Folatrida tabana ek olarak Zig Enerji Bandı ve Zig enerji Kabuğu’yla toplam üç parçadan oluşan taban, kinetik enerjiyi kanalize ederek, enerjiyi ayakkabı tabanından geri dönüştürüyor. Performans anlamında çok şey vaat eden Reebok Zig Kinetica Horizon, beni deneyin diye sesleniyor. 

Reebok
Hazar Ergüçlü
Zig Kinetica
Horizon
Benzer İçerikler
Moda Doğru seçim Cardi B Reebok, doğadan aldığı ilhamı hazırladığı iki yeni koleksiyona yansıtarak sürdürülebilir tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
16.02.2021
Moda Sosyal medya duyurusu Kim Kardashian, Maison Margiela ve Reebok ortak çalışmasını sosyal medya hesabında paylaşıyor.
18.01.2021
Lifestyle LV ve lüks teknoloji Fransız moda devinden teknolojiye olan tutkusunun en önemli göstergesi; Louis Vuitton Horizon.
11.12.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021