All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Hem enerjik hem stil sahibi Yunus Başaran

Hazar Ergüçlü’nün yüzü olduğu Reebok, hız kesmeden reklam kampanyalarına devam ediyor.

Pandemi öncesi gerçekleşen büyük bir davet ile işbirliği haberini duyuran Reebok ve Hazar Ergüçlü ikilisi, bu genç duruş ve dinamizm ile bizleri büyülemişti. Reebok’ın bir spor markası olmasından çok lifestyle ismi olmasından ötürü, markanın Z jenerasyonu arasında sesi gittikçe artmaya devam etti. 

Geçtiğimiz haftalarda Reebok mirasının devamı olan retro hatlarıyla Classic Leather Legacy modeli satış rekorları kırarken marka cephesinden yeni reklam kampanyası geldi.

Reebok’ın geçen sezon hayatımıza soktuğu Zig Kinetica modeli bu sezon daha enerjik ve daha renkli bir yorumla karşımızda. İşin içine Hazar Ergüçlü’nün bitmeyen enerjisi de eklenince fotoğraflardan kendinizi alamıyorsunuz. 

Reklam kampanyasının başrolünde yer alan Hazar Ergüçlü rolü Zig Kinetica Horizon ile paylaşıyor. Model hem spor hem de günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış. Markanın 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonu içerisinde konumlu Reebok Zig Kinetica Horizon, zig-zag tasarımla dikkat çekerken, üstün yasatıklama teknolojisine sahip Floatride tabanla kendine aşık ediyor. Folatrida tabana ek olarak Zig Enerji Bandı ve Zig enerji Kabuğu’yla toplam üç parçadan oluşan taban, kinetik enerjiyi kanalize ederek, enerjiyi ayakkabı tabanından geri dönüştürüyor. Performans anlamında çok şey vaat eden Reebok Zig Kinetica Horizon, beni deneyin diye sesleniyor. 

Reebok
Hazar Ergüçlü
Zig Kinetica
Horizon
Benzer İçerikler
Moda Hem enerjik hem stil sahibi Hazar Ergüçlü’nün yüzü olduğu Reebok, hız kesmeden reklam kampanyalarına devam ediyor.
15.09.2020
Moda Geçmişini yeniden yarat Hazar Ergüçlü'nün yüzü olduğu Reebok, yeni modelleri için farklı dalda pek çok tasarımcı ile bir araya geldi.
04.09.2020
Moda Doğadan gelen tasarım Reebok, geçmişi anmaya devam ediyor.
21.08.2020
Son Eklenenler
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020
Moda Üçüncü mağazasıyla iddia sahibi Geçtiğimiz yıl ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan ünlü İtalyan markası Falconeri üçüncü mağazasının kapılarını açtı.
28.09.2020
Moda Rains’in yeni trendleri Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
25.09.2020