All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Hem enerjik hem stil sahibi Yunus Başaran

Hazar Ergüçlü’nün yüzü olduğu Reebok, hız kesmeden reklam kampanyalarına devam ediyor.

Pandemi öncesi gerçekleşen büyük bir davet ile işbirliği haberini duyuran Reebok ve Hazar Ergüçlü ikilisi, bu genç duruş ve dinamizm ile bizleri büyülemişti. Reebok’ın bir spor markası olmasından çok lifestyle ismi olmasından ötürü, markanın Z jenerasyonu arasında sesi gittikçe artmaya devam etti. 

Geçtiğimiz haftalarda Reebok mirasının devamı olan retro hatlarıyla Classic Leather Legacy modeli satış rekorları kırarken marka cephesinden yeni reklam kampanyası geldi.

Reebok’ın geçen sezon hayatımıza soktuğu Zig Kinetica modeli bu sezon daha enerjik ve daha renkli bir yorumla karşımızda. İşin içine Hazar Ergüçlü’nün bitmeyen enerjisi de eklenince fotoğraflardan kendinizi alamıyorsunuz. 

Reklam kampanyasının başrolünde yer alan Hazar Ergüçlü rolü Zig Kinetica Horizon ile paylaşıyor. Model hem spor hem de günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış. Markanın 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonu içerisinde konumlu Reebok Zig Kinetica Horizon, zig-zag tasarımla dikkat çekerken, üstün yasatıklama teknolojisine sahip Floatride tabanla kendine aşık ediyor. Folatrida tabana ek olarak Zig Enerji Bandı ve Zig enerji Kabuğu’yla toplam üç parçadan oluşan taban, kinetik enerjiyi kanalize ederek, enerjiyi ayakkabı tabanından geri dönüştürüyor. Performans anlamında çok şey vaat eden Reebok Zig Kinetica Horizon, beni deneyin diye sesleniyor. 

Reebok
Hazar Ergüçlü
Zig Kinetica
Horizon
Benzer İçerikler
Moda Sosyal medya duyurusu Kim Kardashian, Maison Margiela ve Reebok ortak çalışmasını sosyal medya hesabında paylaşıyor.
18.01.2021
Lifestyle LV ve lüks teknoloji Fransız moda devinden teknolojiye olan tutkusunun en önemli göstergesi; Louis Vuitton Horizon.
11.12.2020
Moda Cardi B’nin Reebok heyecanı Şarkılarından giyim tarzına attığı her adım, söylediği her söz olay olan Cardi B, Reebok ile özel bir koleksiyona imza atıyor.
13.11.2020
Son Eklenenler
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021