All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.04.2021 Hayallerdeki “Utopia” Dilara Alkan

Her çekmeceyi süslemesi gereken iddialı ve bir o kadar da renkli “Utopia” serisi hikayesiyle göz doyuruyor.

Agent Provocateur, şehvetli bir olay örgüsüne sahip bir “Utopia” hayal ederek 2021İlkbahar-Yaz serisiyle geri döndü. Markanın lansmanına Fransız aktör Joséphine de La Baume ve model Nyasha Matonhodze'nin oynadığı "Disheveled Fairy Tale" adlı bir kampanya ile eşlik ediyor. 

Joséphine de La Baume markanın bu yeni serisinde korkusuzca, feminen, kendine güvenen ve tamamen benzersiz bir kadın figürüyle karşımıza çıkıyor. Nyasha Matonhodeze ise şehvetli bir olay örgüsüne sahip bir ütopya yaratıyor. Bu yepyeni “Utopia” serisi, hikayesiyle tam anlamıyla bir romantizm ortaya çıkarıyor. Ay ışığının aydınlattığı büyülü bir kumsal, gece ile gündüzü bir araya getiriyor. Koleksiyon, kadınların güvenlerini artırarak herkesin kendi hikayeleri olmasını sağlıyor.  

Aurora Borealis'ten esinlenilen serideki stiller lacivert, avcı yeşili, sarı ve fuşya tonlarıyla karşımıza çıkıyor. Göze çarpan tasarımlar arasında, yüksek boyunlu balenli sütyen ve gümüş simlerle birlikte Fransız dantellerinden hazırlanmış yüksek belli Taisia seti yer alıyor. Diğer serilerden biri olan Maybelle seti Balconette Underwired Bra, Thong, Full Brief ve rüya gibi renkleriyle büyüleyici bir görünüm sunuyor. Çekmecelerine renk katmak isteyenler için ise, Rozlyn parçaları parlak bir sakız pembesi tonu ile hayalleri süslüyor diyebiliriz.  

Agent Provocateur
Joséphine de La Baume
Nyasha Matonhodze
Benzer İçerikler
Moda Hayallerdeki “Utopia” Her çekmeceyi süslemesi gereken iddialı ve bir o kadar da renkli “Utopia” serisi hikayesiyle göz doyuruyor.
01.04.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021