All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 24.02.2021 Hayal dünyasından esintiler Merve Girgin

Kristallerin ışıltısını sunan Swarovski bizi yeni dünyasına davet ediyor.

Swarowski 125. yılını yepyeni modellerle kutluyor. Zarif ve seçkin tasarımlarını cesur vizyonuyla harmanlayan Swarovski, yeni dönemde mücevhere olan bakışınızı değiştirmeye hazırlanıyor.   

Köklü mirasını yeni sezon koleksiyonlarına yansıtan marka “Ignite your dreams” diyerek harikalar diyarına uzanan bir yolculuğa sürüklüyor bizi. Bireyselliğin kutlandığı dünyada fantezilerin bir parçası olmak Wonderlab’in temelinde yatan fikir. Wonderlab’in ilk göz ağrısı ise Giovanna Engelbert’in ilk koleksiyonu Collection One. Kristalin temel geometrisinin ve materyal olarak potansiyelini keşfetmek isteyen Engelbert, Swarovski’nin ilk çizimlerinden ilham aldığını belirtiyor. İhtişamın mücevher sanatıyla hayat bulduğu koleksiyonda hem kadınlar hem de erkekler için pek çok seçenek bulunuyor. Giovanna’nın “Matematiğin Sihirli Bahçesi” olarak adlandırdığı koleksiyonunda ise kristal kolye, küpe, yüzük, bilezik ve vücut takıları formlarında görüyoruz. 

swarovski
Benzer İçerikler
Moda Hayal dünyasından esintiler Kristallerin ışıltısını sunan Swarovski bizi yeni dünyasına davet ediyor.
24.02.2021
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021