All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.10.2020 Havacıların mirası Merve Girgin

Her türlü hava koşuluna karşı koyan ve öncülerin ruhunu taşıyan Longines Spirit koleksiyonu, saat teknolojisinin sınırlarını zorluyor.

Pek çok fonksiyon ve tasarım seçeneği ile stilin en büyük tamamlayıcıları olan saatler, en özel aksesuarlardan biridir. Güvenirliliği, dayanıklılığı ve tasarımı ile öne çıkan Longines saatleri, orijinal teknolojisi sayesinde tarihte pek çok başarıya öncülük ediyor. “Öncü olmak ruhunda var” mottosuyla hareket eden Longines Spirit koleksiyonu, efsanevi havacılar ve kaşifler olan Amelia Earhart, Paul-Emile Victor, Elinor Smith ve Howard Hughes gibi isimlerin maceralarından ilham alınarak yaratıldı.  Ekstrem hava koşullarına göğüs gerebilen ve havacılık rekorlarını kırılmasında rol oynayan Longines, son derece hassas mekanizması ve son model teknolojisi ile göz dolduruyor. Spirit koleksiyonu, pilotların kullandığı saatlerin geleneksel özelliklerini, aynı zamanda çağdaş saat tasarımı ile bir araya getiriyor. Kadranın fontu, pırlanta şeklinde indeksler ve parlak baton ibreler havacılık mirasından günümüze aktarılan bazı özellikler. Zarafeti ve ileri teknolojisi ile Longines Spirit, saatseverlerin beğenisine sunuluyor. 

longines
longines-spirit
saat
Benzer İçerikler
Moda Havacıların mirası Her türlü hava koşuluna karşı koyan ve öncülerin ruhunu taşıyan Longines Spirit koleksiyonu, saat teknolojisinin sınırlarını zorluyor.
01.10.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Virgil Abloh'un merak uyandıran hamlesi Virgil Abloh, paylaştığı görsel ile merak uyandırdı.
15.01.2021