All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.09.2020 Gucci Garden’da sanal gezinti Onur Özcan

Gucci Garden’ın büyülü dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Pembe gözü takip edin.

Covid-19 sebebiyle tüm dünyada alınan önlemler ve koyulan yasaklar hayatımızı yeniden şekillendirdi ama içinde bulunduğumuz dijital çağ sayesinde artık hiçbir şey imkansız değil. 2018 yılında Alessandro Michele tarafından tasarlanan ve Gucci müdavimleri için interaktif bir deneyim sağlayan Gucci Garden pandemi sebebiyle kapılarını kapatmıştı. Bu ayrılık uzun sürmedi. Gucci tarafından bu sürece özel olarak hazırlanan sanal ziyaret sitesi sayesinde 14. Yüzyıldan günümüze kalan Palazzo della Mercanzia işte şimdi birkaç tık ötenizde. Floransa’da bulunan müze içerisinde markanın tarihini yaşatan eşsiz parçalar, bir sanat galerisi, Gucci ruhunu hissedebileceğiniz bir restoran ve daha fazlası bulunuyor. Eğer siz de Gucci Garden’ın büyülü dünyasından ilham almak isterseniz https://virtualtourguccigarden.gucci.com/#/en/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gucci
Gucci Garden
Benzer İçerikler
Moda Pandora çiçek açıyor Bahar aylarının enerjisi Pandora’nın tasarımlarına da yansıyor. O halde birbirinden farklı modellere göz atmak ister misiniz?
06.04.2021
Moda İtalyan devi'nden müjde Ünlü İtalyan modaevi, birbirinden ünlü yüzlerle işbirliği içinde.
05.04.2021
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021