All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.09.2020 Gucci Garden’da sanal gezinti Onur Özcan

Gucci Garden’ın büyülü dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Pembe gözü takip edin.

Covid-19 sebebiyle tüm dünyada alınan önlemler ve koyulan yasaklar hayatımızı yeniden şekillendirdi ama içinde bulunduğumuz dijital çağ sayesinde artık hiçbir şey imkansız değil. 2018 yılında Alessandro Michele tarafından tasarlanan ve Gucci müdavimleri için interaktif bir deneyim sağlayan Gucci Garden pandemi sebebiyle kapılarını kapatmıştı. Bu ayrılık uzun sürmedi. Gucci tarafından bu sürece özel olarak hazırlanan sanal ziyaret sitesi sayesinde 14. Yüzyıldan günümüze kalan Palazzo della Mercanzia işte şimdi birkaç tık ötenizde. Floransa’da bulunan müze içerisinde markanın tarihini yaşatan eşsiz parçalar, bir sanat galerisi, Gucci ruhunu hissedebileceğiniz bir restoran ve daha fazlası bulunuyor. Eğer siz de Gucci Garden’ın büyülü dünyasından ilham almak isterseniz https://virtualtourguccigarden.gucci.com/#/en/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gucci
Gucci Garden
Benzer İçerikler
ALL Men Gucci’den rock yaşamı Gucci, rock yıldızlarını bir eve toplayarak yeni kampanyasını duyurdu.
30.09.2020
Moda Gucci Garden’da sanal gezinti Gucci Garden’ın büyülü dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Pembe gözü takip edin.
16.09.2020
Lifestyle Gucci’den mobil oyun hamlesi Mobil oyunlar ve modanın kesişimi devam ediyor.
28.05.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020