All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.09.2020 Gucci Garden’da sanal gezinti Onur Özcan

Gucci Garden’ın büyülü dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Pembe gözü takip edin.

Covid-19 sebebiyle tüm dünyada alınan önlemler ve koyulan yasaklar hayatımızı yeniden şekillendirdi ama içinde bulunduğumuz dijital çağ sayesinde artık hiçbir şey imkansız değil. 2018 yılında Alessandro Michele tarafından tasarlanan ve Gucci müdavimleri için interaktif bir deneyim sağlayan Gucci Garden pandemi sebebiyle kapılarını kapatmıştı. Bu ayrılık uzun sürmedi. Gucci tarafından bu sürece özel olarak hazırlanan sanal ziyaret sitesi sayesinde 14. Yüzyıldan günümüze kalan Palazzo della Mercanzia işte şimdi birkaç tık ötenizde. Floransa’da bulunan müze içerisinde markanın tarihini yaşatan eşsiz parçalar, bir sanat galerisi, Gucci ruhunu hissedebileceğiniz bir restoran ve daha fazlası bulunuyor. Eğer siz de Gucci Garden’ın büyülü dünyasından ilham almak isterseniz https://virtualtourguccigarden.gucci.com/#/en/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gucci
Gucci Garden
Benzer İçerikler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Lifestyle Sanat yansıması Gucci, dikkat çeken Art Wall projesini dünyanın dört bir yanında uygulamaya devam ediyor.
14.01.2021
Moda Keşif zamanı Maceraperestlerin favorisi The North Face, Gucci ile lüks modaya taşınıyor.
24.12.2020
Son Eklenenler
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda Jil Sander yeni ailesine katılıyor Jil Sander'ın el değiştireceği haberleri netlik kazanıyor.
20.01.2021