All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 07.02.2021 Gucci aşkına Onur Özcan

Gucci, Sevgililer Günü kapsül koleksiyonu ile kol çantaları, mücevherler ve makyaj ürünleri gibi özel tasarım ürünlerini bizlere sunuyor.

Şubat ayının girmesiyle birlikte sevgililer günü tüm enerjisiyle etrafımızı sardı. Moda dünyasının heyecanla beklediği Sevgililer Günü özel koleksiyonlarından bir haber de Gucci’den geldi. Gucci’nin Sevgililer Günü kapsül koleksiyonuna özel kampanya görselleri, ünlü fotoğrafçı Brad Elterman tarafından çekildi. Saf aşkın yansıtıldığı karelerde kalp şeklindeki yüzükler, kolyeler ve küpeler, kalp kabartmalı kol çantası, cüzdan gibi özel ürünler karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda dikkat çeken ürünler arasında Gucci’nin aşkı yansıtan “Goldie Red” adlı kırmızı ruju ve tutku dolu kokusuyla "Love Edition" adlı parfümü yer alıyor. Bunun yanı sıra koleksiyonda erkek cüzdanları, çantaları, kravat gibi erkeklere özel tasarımlar ve birçok dekorasyon ürünü de bulunuyor. Gucci çizgisini aşkla buluşturan Sevgililer Günü kapsül koleksiyonuna markanın resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gucci
Sevgililer Günü
Benzer İçerikler
Moda İtalyan devi'nden müjde Ünlü İtalyan modaevi, birbirinden ünlü yüzlerle işbirliği içinde.
05.04.2021
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Moda Gucci aşkına Gucci, Sevgililer Günü kapsül koleksiyonu ile kol çantaları, mücevherler ve makyaj ürünleri gibi özel tasarım ürünlerini bizlere sunuyor.
07.02.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021