All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.10.2020 Green Carpet Ödülleri sahiplerini buldu Merve Girgin

4.Green Carpet Ödül töreni, dijital olarak gerçekleşerek ödülleri sahiplerine ulaştırdı

Pandemi tedbirleri nedeniyle ilk defa sanal olarak gerçekleşen Green Carpet Ödül Töreni, Milano’nun ikonik opera salonu La Scala’dan tüm dünyaya canlı bağlanarak bir ilke imza attı. Etkinlik, tüm dünya yıldızlarını en iyi sürdürülebilir kıyafetleri ile katılmaya davet ediyor. 

Lüks moda evleri ile iş birliği yapan ödül töreni, ünlü isimleri zamanında çok konuşulmuş arşivlik görünümleri yeniden yorumlamaya teşvik ediyor. Vintage giysileri tercih etmek veya dolapta var olan kıyafetleri tekrar giymek, çevreye verilen zararı yüksek oranda azaltıyor. Bu mesajı iletmek için bir araya gelen isimler ise moda sektörünün en büyük isimleri; Julianne Moore, Iman, Nikki Reed, Robert Downey Jr, Cate Blanchett, Colin Firth, Lewis Hamilton ve niceleri. Gecenin açılışını yapan Robert Downey Jr. Gecenin sürdürülebilirlik ve etik değerlere dayandığını ve değişimin de elegan ve şık olabileceğini belirtti.

Gecede Zendaya modada çeşitliliği ve kapsayıcılığı benimsediği için Visionary Awards’a layık görüldü. Genç oyuncu “Moda her zaman kalbimde yaşadı. Küçük yaşımdan beri kıyafetleri hep çok sevdim. Ama kıyafetlerden çok daha fazlası var. Moda bir sanat, bir duygu ve genç kızlıktan kadınlığa geçişimde kendime güvenmemi sağlayan bir güç oldu. Ayrıca kariyerim boyunca, yaptığım işler sayesinde her türlü güzelliği deneyimle ayrıcalığına ulaştım.” Doğum yılı olan 1996’da Gianni Versace tarafından tasarlanan vintage bir Versace tercih ederek, sürdürülebilirliğe göndermede bulundu.

 

zendaya
green-carpet
robert-downey-jr
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi Zendaya ve John David Washington'ın başrollerinde yer aldığı Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi.
12.01.2021
Lifestyle Rue'un hikayesinde yeni perde Euphoria'nın 2.sezonu henüz hazır olmasa da yılbaşına özel hazırlanan bölüm bizi sevindirmeye yetti.
01.12.2020
Moda #StilAnaliz: Rue Bennet Sevilen dizinin asi başrolü Rue Bennet'in stili gençliğin yaşam biçimi ve dünya görüşlerine ışık tutuyor.
08.11.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021