All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.10.2020 Green Carpet Ödülleri sahiplerini buldu Merve Girgin

4.Green Carpet Ödül töreni, dijital olarak gerçekleşerek ödülleri sahiplerine ulaştırdı

Pandemi tedbirleri nedeniyle ilk defa sanal olarak gerçekleşen Green Carpet Ödül Töreni, Milano’nun ikonik opera salonu La Scala’dan tüm dünyaya canlı bağlanarak bir ilke imza attı. Etkinlik, tüm dünya yıldızlarını en iyi sürdürülebilir kıyafetleri ile katılmaya davet ediyor. 

Lüks moda evleri ile iş birliği yapan ödül töreni, ünlü isimleri zamanında çok konuşulmuş arşivlik görünümleri yeniden yorumlamaya teşvik ediyor. Vintage giysileri tercih etmek veya dolapta var olan kıyafetleri tekrar giymek, çevreye verilen zararı yüksek oranda azaltıyor. Bu mesajı iletmek için bir araya gelen isimler ise moda sektörünün en büyük isimleri; Julianne Moore, Iman, Nikki Reed, Robert Downey Jr, Cate Blanchett, Colin Firth, Lewis Hamilton ve niceleri. Gecenin açılışını yapan Robert Downey Jr. Gecenin sürdürülebilirlik ve etik değerlere dayandığını ve değişimin de elegan ve şık olabileceğini belirtti.

Gecede Zendaya modada çeşitliliği ve kapsayıcılığı benimsediği için Visionary Awards’a layık görüldü. Genç oyuncu “Moda her zaman kalbimde yaşadı. Küçük yaşımdan beri kıyafetleri hep çok sevdim. Ama kıyafetlerden çok daha fazlası var. Moda bir sanat, bir duygu ve genç kızlıktan kadınlığa geçişimde kendime güvenmemi sağlayan bir güç oldu. Ayrıca kariyerim boyunca, yaptığım işler sayesinde her türlü güzelliği deneyimle ayrıcalığına ulaştım.” Doğum yılı olan 1996’da Gianni Versace tarafından tasarlanan vintage bir Versace tercih ederek, sürdürülebilirliğe göndermede bulundu.

 

zendaya
green-carpet
robert-downey-jr
Benzer İçerikler
Moda Green Carpet Ödülleri sahiplerini buldu 4.Green Carpet Ödül töreni, dijital olarak gerçekleşerek ödülleri sahiplerine ulaştırdı
13.10.2020
Moda Emmy Ödülleri'nde kim, ne giydi? Emmy ödülleri bildiğiniz gibi...
21.09.2020
Lifestyle Emmy Ödülleri dağıtıldı 20 Eylül akşamı gerçekleşen 72. Emmy Ödül Töreni’nde ödüller sahiplerini buldu ama gecenin asıl kazananı Zendaya oldu.
21.09.2020
Son Eklenenler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020