All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 21.05.2020 Gömleklere güncelleme zamanı Dilara Yılmaz

Doksanlı yılların gözde baba parçalarından kısa kollu bol gömlekler, 2020 yaz sezonunda gardıropların aranan parçası olmaya aday.

2020 sezonu geçmişin modern izleriyle gördüğümüz bir yıl oldu. 60’lar, 70’ler, 80’ler ve sevilen 90’lar gerçek anlamda bir dönüş yaptı. Baba gardırobunun ikonik parçalarının günümüze adapte edilmiş halleri podyumlarda yerini aldı. Yaz sezonu baba görünümlerinin vazgeçilmezi kısa kollu gömlekler kendi gardırobunuzun da bir parçası olacak. Pamuklu kumaşlarıyla yaz sıcakları için mükemmel bir tercih olacak bu gömlekler, kimi zaman takım olarak karşımıza çıkıyor. Desenleriyle yaz enerjisini yansıtacağınız bu gömlekler şimdiden influencer’ların gözde parçası.

Galeri Daha fazlasını göster
gömlek
trend
2020
Son Eklenenler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020