All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.12.2020 Givenchy’den ön izleme Salih Devrim

Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.

Matthew M. Williams geçtiğimiz aylarda Givenchy ailesine kreatif direktör olarak katılarak ilk koleksiyonu moda tutkunlarıyla buluşturmuştu. Şimdi ise hız kesmeden devam ettiği çalışmalarını 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bir araya getiriyor. Koleksiyondan ipuçları sunan görüntüler hem kadınlar hem de erkekler için eğlenceli ve zarif siluetler sunuyor.

İlk bakışta, yüksek belli pantolonlarla eşleşen dar blazer ceketler dikkatimizi çekerken, denim stiller ise gösterişli ve hacimsel büyüklükteki aksesuarlarla taçlanıyor. Koyu renklerin hakim olduğu koleksiyon, pembe ve kırmızın tonlarıyla öne çıkıyor. Markanın monogramıyla bütünleşen takım ise İlkbahar-Yaz sezonunun vazgeçilmez parçasına aday olacağa benziyor. 21 Şubat 2021’de dünya çapınca satışa çıkması beklenen koleksiyona göz atmak için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Givenchy
Matthew M. Williams
SS21
Benzer İçerikler
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
Moda Williams ile güçlü adımlar Stuart Weitzman, kış sezonunu markanın yüzü Serena Williams ile karşılıyor.Williams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımla
11.11.2020
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021