All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.12.2020 Givenchy’den ön izleme Salih Devrim

Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.

Matthew M. Williams geçtiğimiz aylarda Givenchy ailesine kreatif direktör olarak katılarak ilk koleksiyonu moda tutkunlarıyla buluşturmuştu. Şimdi ise hız kesmeden devam ettiği çalışmalarını 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bir araya getiriyor. Koleksiyondan ipuçları sunan görüntüler hem kadınlar hem de erkekler için eğlenceli ve zarif siluetler sunuyor.

İlk bakışta, yüksek belli pantolonlarla eşleşen dar blazer ceketler dikkatimizi çekerken, denim stiller ise gösterişli ve hacimsel büyüklükteki aksesuarlarla taçlanıyor. Koyu renklerin hakim olduğu koleksiyon, pembe ve kırmızın tonlarıyla öne çıkıyor. Markanın monogramıyla bütünleşen takım ise İlkbahar-Yaz sezonunun vazgeçilmez parçasına aday olacağa benziyor. 21 Şubat 2021’de dünya çapınca satışa çıkması beklenen koleksiyona göz atmak için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Givenchy
Matthew M. Williams
SS21
Benzer İçerikler
Moda Givenchy ile yıldızlar bir arada Givenchy, Williams’ın gözetiminde tasarladığı 2021 İlkbahar-Yaz küresel kampanyasının ilk görüntülerini açıklamaktan mutluluk duyuyor.
29.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021