All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.01.2021 Givenchy ile yıldızlar bir arada Salih Devrim

Givenchy, Williams’ın gözetiminde tasarladığı 2021 İlkbahar-Yaz küresel kampanyasının ilk görüntülerini açıklamaktan mutluluk duyuyor.

Yaratıcı Yönetmen Matthew M. Williams ilk küresel reklam kampanyasında, benzer fikirlere sahip yıldızlardan oluşan bir kadro ile vizyonunu bir kez daha ortaya çıkarıyor. Vizyonunu açıklamak için tasarımcı, birbirine sıkı sıkıya bağlı sanatçı topluluğundaki yakın arkadaşlarını bir araya getiriyor. Kendall Jenner, Bella Hadid, Playboi Carti, Anok Yai ve Liam Powers gibi ünlü isimler güçlü tarzlarını vurgulamak için anahtar parçalar ile objektife poz veriyor.

Modeller, Matthew M. Williams’ın geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya sürülen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonundan tasarımlarını kombinliyor. "Bana göre moda, formalite ile kayıt dışılığın, teknik ve konforun bir arada var olduğu bir bakış açısını ifade ediyor. Benim düşüncem, kıyafetlere kendi kişiliğinizi aşılamanın lüksüyle ilgilidir" sözlerinde bulunan Matthew M. Williams kampanyaya olan bakışını da ifade etmiş oluyor.

Givenchy
Matthew M. Williams
Benzer İçerikler
Moda Givenchy ile yıldızlar bir arada Givenchy, Williams’ın gözetiminde tasarladığı 2021 İlkbahar-Yaz küresel kampanyasının ilk görüntülerini açıklamaktan mutluluk duyuyor.
29.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021