All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.11.2020 Gilan ile yeni yıla yeni enerji Onur Özcan

Gilan bizleri yakut kırmızı ile aşk vadeden Hafsa koleksiyonu ile büyülemeye geliyor.

Gilan hitap ettiği modern ve elegan kadınlar için yeni yıla ışık, uğur ve enerji getirmeye hazırlanıyor. İlhamını İstanbul ve Anadolu kültüründen alan Hafsa koleksiyonuyla yeni yıla zevkli bir başlangıç yapabilirsiniz. Yılbaşı akşamında şıklığınıza şıklık katacak bu ürünler hem kendi kendinizi şımartmak için alacağınız bir hediye ya da sevdiğiniz biri için yapacağınız zevkli bir sürpriz olabilir. Koleksiyonda yer alan en çarpıcı detaylar ise kuşkusuz pırlanta ve yakutu birleştiren motiflerde saklı. Kırmızının tutkusunu ve gücünü derinlemesine yaşayacağınız yeni tasarımlarda tüm gözler takılarınızda olacak. Yakut kırmızısı ile aşka gönderme yapan koleksiyonda, beyaz mine ve koyu renk seçenekleriyle tasarlanmış Gilan yüzükleri, 2021 yılında kullanmaktan zevk alacağınız aksesuarların başında gelecek. Koleksiyonda yer alan ürünlere ve daha fazlasına Gilan butiklerinden ve buradan ulaşabilirsiniz.

Gilan
Benzer İçerikler
Moda Gilan ile yeni yıla yeni enerji Gilan bizleri yakut kırmızı ile aşk vadeden Hafsa koleksiyonu ile büyülemeye geliyor.
12.11.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020