All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 14.09.2020 Gigi Hadid’in yeni ikilisi Salih Devrim

Son zamanların en çok konuşulan iş birliği için Gigi Hadid perdeyi araladı.

Calvin Klein ve Kith yeni iş birliklerini yayınladıkları kısa bir videoyla duyuruyor. New York esintileriyle 1996 yılına götüren görüntüler, Calvin Klein ürünlerinin yerleştirilmeleriyle ön plana çıkıyor. Yayınlanan video, bisiklet sürerken şehrin hissini yaşayan ve arkadaşlarıyla vakit geçiren genç adama tanıklık ediyor. 90’lı yılların dinamiğini yansıtan Calvin Klein x Kith iş birliğinin başrolünde ise Gigi Hadid rol alıyor.

Denim parçaların tasarımları kadar rahatlığı ve işlevliğiyle de ön plana çıkan koleksiyon, birinci sınıf malzemelerle tasarlanıyor. İç çamaşırlara siyah, beyaz renklerin yanında pembe ve bej renkleri de eşlik ediyor. Koleksiyon,  Classical ve Seasonal olmak üzere ikiye ayrılıyor: Seasonal, yeni renk yelpazesi sunarken, Classic seri ise Kith ve Calvin Klein’ın klasik renk yelpazesinden oluşuyor. Hem erkekler hem de kadınlar için çeşitli tişörtlerle tasarlanan koleksiyon için buraya tıklayabilirsiniz.

1 / 13

Gigi Hadid
Calvin Klein
Kith
Benzer İçerikler
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Moda Raf Simons’tan yeni haber Belçikalı moda tasarımcısının bir sonraki adımı ne olacak?
21.09.2020
Moda Gigi Hadid’in yeni ikilisi Son zamanların en çok konuşulan iş birliği için Gigi Hadid perdeyi araladı.
14.09.2020
Son Eklenenler
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020
Moda Üçüncü mağazasıyla iddia sahibi Geçtiğimiz yıl ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan ünlü İtalyan markası Falconeri üçüncü mağazasının kapılarını açtı.
28.09.2020
Moda Rains’in yeni trendleri Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
25.09.2020