All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 14.09.2020 Gigi Hadid’in yeni ikilisi Salih Devrim

Son zamanların en çok konuşulan iş birliği için Gigi Hadid perdeyi araladı.

Calvin Klein ve Kith yeni iş birliklerini yayınladıkları kısa bir videoyla duyuruyor. New York esintileriyle 1996 yılına götüren görüntüler, Calvin Klein ürünlerinin yerleştirilmeleriyle ön plana çıkıyor. Yayınlanan video, bisiklet sürerken şehrin hissini yaşayan ve arkadaşlarıyla vakit geçiren genç adama tanıklık ediyor. 90’lı yılların dinamiğini yansıtan Calvin Klein x Kith iş birliğinin başrolünde ise Gigi Hadid rol alıyor.

Denim parçaların tasarımları kadar rahatlığı ve işlevliğiyle de ön plana çıkan koleksiyon, birinci sınıf malzemelerle tasarlanıyor. İç çamaşırlara siyah, beyaz renklerin yanında pembe ve bej renkleri de eşlik ediyor. Koleksiyon,  Classical ve Seasonal olmak üzere ikiye ayrılıyor: Seasonal, yeni renk yelpazesi sunarken, Classic seri ise Kith ve Calvin Klein’ın klasik renk yelpazesinden oluşuyor. Hem erkekler hem de kadınlar için çeşitli tişörtlerle tasarlanan koleksiyon için buraya tıklayabilirsiniz.

1 / 13

Gigi Hadid
Calvin Klein
Kith
Benzer İçerikler
Moda Calvin Klein'a yeni üye Calvin Klein son yıllarda yaptığı, tasarım departmanındaki değişikliklere Willy Chavarria ile bir yenisini daha ekledi.
05.04.2021
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021
Moda Bella Hadid’in yeni yıl tercihi Michael Kors 2020 Holiday kampanyasında Bella Hadid bir yıldız gibi parladı.
13.11.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021