All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.11.2020 Geleceğin sesleri: Burberry Salih Devrim

Burberry’nin son kampanyası moda, dans ve spor figürlerini bir araya getirerek farklı dünyalardan oluşan bir topluluk yaratıyor.

Burberry, son kampanyasıyla birlikte farklı yaratıcı alanları bir araya getiriyor. Rafael Pavarotti tarafından fotoğraflanan kampanya, Burberry evrenine yeni bir bakış oluşturuyor. Trençkot ve kapüşonlu ceketlerle öne çıkan koleksiyon, markanın arşivinden ilham alarak oluşturulan deri Pocket Bag ile tamamlanıyor.

Koleksiyonu daha da dikkat çekici hale getiren reklam filmi, Megaforce ve (LA) Horde’nin buluşmasıyla gerçekleşiyor. Bu buluşmaya ise dört genç dansçı eşlik ediyor: Kevin Bago, Zhane Samuels, Robinson Cassarino ve Gucci’nin The Future is Fluid filmiyle karşımıza çıkan Chantel Foo. Moda, dans ve spor figürleriyle farklı dünyaların birleşimini vurgulayan kampanyanın Kreatif Direktör’ü Riccardo Tisci, “Bu kampanya, gençlerden esinlenerek, farklı yeteneklerden ve dünyalardan oluşan bir topluluğu bir araya getiriyor. Tutku, bağlılık ve sevgiyle birleşen bu kampanya, hayallerinin, keşfetmenin ve daima ötesine geçmenin bir kutlamasıdır…’’ sözleriyle düşüncelerini ifade ediyor. Öyleyse soluksuz izleyeceğimiz bu reklam filmine bir göz atalım.

Burberry
Rafael Pavarotti
Riccardo Tisci
Benzer İçerikler
ALL Men Doğaya saygı Burberry 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile doğaya saygı niteliği taşıyan birçok ürünü bir araya getiriyor.
24.02.2021
Moda Burberry'den kısa film sürprizi Burberry, Çin Öküz yılına özel hazırladığı koleksiyonu bir kısa filmle taçlandırıyor.
25.01.2021
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021