All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.11.2020 Geleceğin sesleri: Burberry Salih Devrim

Burberry’nin son kampanyası moda, dans ve spor figürlerini bir araya getirerek farklı dünyalardan oluşan bir topluluk yaratıyor.

Burberry, son kampanyasıyla birlikte farklı yaratıcı alanları bir araya getiriyor. Rafael Pavarotti tarafından fotoğraflanan kampanya, Burberry evrenine yeni bir bakış oluşturuyor. Trençkot ve kapüşonlu ceketlerle öne çıkan koleksiyon, markanın arşivinden ilham alarak oluşturulan deri Pocket Bag ile tamamlanıyor.

Koleksiyonu daha da dikkat çekici hale getiren reklam filmi, Megaforce ve (LA) Horde’nin buluşmasıyla gerçekleşiyor. Bu buluşmaya ise dört genç dansçı eşlik ediyor: Kevin Bago, Zhane Samuels, Robinson Cassarino ve Gucci’nin The Future is Fluid filmiyle karşımıza çıkan Chantel Foo. Moda, dans ve spor figürleriyle farklı dünyaların birleşimini vurgulayan kampanyanın Kreatif Direktör’ü Riccardo Tisci, “Bu kampanya, gençlerden esinlenerek, farklı yeteneklerden ve dünyalardan oluşan bir topluluğu bir araya getiriyor. Tutku, bağlılık ve sevgiyle birleşen bu kampanya, hayallerinin, keşfetmenin ve daima ötesine geçmenin bir kutlamasıdır…’’ sözleriyle düşüncelerini ifade ediyor. Öyleyse soluksuz izleyeceğimiz bu reklam filmine bir göz atalım.

Burberry
Rafael Pavarotti
Riccardo Tisci
Benzer İçerikler
Moda Geleceğin sesleri: Burberry Burberry’nin son kampanyası moda, dans ve spor figürlerini bir araya getirerek farklı dünyalardan oluşan bir topluluk yaratıyor.
13.11.2020
Güzellik Burberry'den dijital adım Yüzünüze hiçbir ürün sürmeden makyaj yapmış mıydınız? Hayır dediğinizi duyar gibiyiz. Herkes kamera karşısına!
26.10.2020
Moda Koruma kalkanı Louis Vuitton Burberry’den sonra Louis Vuitton’da ikonik koruyucu siperliği ile pandemi sürecine ortak oluyor.
11.09.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020