All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.09.2020 Geçmişini yeniden yarat Merve Girgin

Hazar Ergüçlü'nün yüzü olduğu Reebok, yeni modelleri için farklı dalda pek çok tasarımcı ile bir araya geldi.

Günümüz modasının vazgeçilmez aksesuarları spor ayakkabılar, sanatçılardan alınan ilham sayesinde yeni modelleriyle geniş bir skalada sunuluyor. Markalar yalnızca rahat değil aynı zamanda şık, modern ve giyen kişinin stilini bir üst seviyeye taşıyabilecek tasarımlar üretmenin peşindeler. Zengin ve güçlü mirası ile spor ayakkabı sektöründe öncü isimlerden olan Reebok, yeni kampanyası için kampanya çekimi gerçekleştirdi. Markanın yüzü Hazar Ergüçlü’ nün yer aldığı yeni sezon çekiminde başarılı grafiti sanatçısı Esk Reyn’ in duvar resmine yer verildi. “The Classic Leather Legacy” adı verilen kampanyada 1979 yılın koşucu ayakkabısı Aztec'ten ve 1983 yılının iz bırakan tasarımı Classic Leather'dan ilham alındı. Kampanyada, geçmiş koşu tarzından yeni nesile aktarılan özgün tarz ve modeller görmek mümkün. “Mirasın geride bıraktığın değil, bugün yarattığındır” mottosu ile hareket eden ve kendine özgü tasarımlarıyla ön plana çıkan, müzisyen, heykeltraş, ressam, tasarımcı, grafiti sanatçısı ve mimar gibi pek çok farklı sanatçılara yer verildi.  “The Classic Leather Legacy” spor kültürünü  ve sanatı kutlayan yönüyle dikkat çekiyor. 

Reebok
Hazar Ergüçlü
The Classic Leather Legacy
Benzer İçerikler
Moda Hem enerjik hem stil sahibi Hazar Ergüçlü’nün yüzü olduğu Reebok, hız kesmeden reklam kampanyalarına devam ediyor.
15.09.2020
Moda Geçmişini yeniden yarat Hazar Ergüçlü'nün yüzü olduğu Reebok, yeni modelleri için farklı dalda pek çok tasarımcı ile bir araya geldi.
04.09.2020
Moda Doğadan gelen tasarım Reebok, geçmişi anmaya devam ediyor.
21.08.2020
Son Eklenenler
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020
Moda Üçüncü mağazasıyla iddia sahibi Geçtiğimiz yıl ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan ünlü İtalyan markası Falconeri üçüncü mağazasının kapılarını açtı.
28.09.2020
Moda Rains’in yeni trendleri Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
25.09.2020