All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.09.2020 Geçmişini yeniden yarat Merve Girgin

Hazar Ergüçlü'nün yüzü olduğu Reebok, yeni modelleri için farklı dalda pek çok tasarımcı ile bir araya geldi.

Günümüz modasının vazgeçilmez aksesuarları spor ayakkabılar, sanatçılardan alınan ilham sayesinde yeni modelleriyle geniş bir skalada sunuluyor. Markalar yalnızca rahat değil aynı zamanda şık, modern ve giyen kişinin stilini bir üst seviyeye taşıyabilecek tasarımlar üretmenin peşindeler. Zengin ve güçlü mirası ile spor ayakkabı sektöründe öncü isimlerden olan Reebok, yeni kampanyası için kampanya çekimi gerçekleştirdi. Markanın yüzü Hazar Ergüçlü’ nün yer aldığı yeni sezon çekiminde başarılı grafiti sanatçısı Esk Reyn’ in duvar resmine yer verildi. “The Classic Leather Legacy” adı verilen kampanyada 1979 yılın koşucu ayakkabısı Aztec'ten ve 1983 yılının iz bırakan tasarımı Classic Leather'dan ilham alındı. Kampanyada, geçmiş koşu tarzından yeni nesile aktarılan özgün tarz ve modeller görmek mümkün. “Mirasın geride bıraktığın değil, bugün yarattığındır” mottosu ile hareket eden ve kendine özgü tasarımlarıyla ön plana çıkan, müzisyen, heykeltraş, ressam, tasarımcı, grafiti sanatçısı ve mimar gibi pek çok farklı sanatçılara yer verildi.  “The Classic Leather Legacy” spor kültürünü  ve sanatı kutlayan yönüyle dikkat çekiyor. 

Reebok
Hazar Ergüçlü
The Classic Leather Legacy
Benzer İçerikler
Moda Sosyal medya duyurusu Kim Kardashian, Maison Margiela ve Reebok ortak çalışmasını sosyal medya hesabında paylaşıyor.
18.01.2021
Moda Cardi B’nin Reebok heyecanı Şarkılarından giyim tarzına attığı her adım, söylediği her söz olay olan Cardi B, Reebok ile özel bir koleksiyona imza atıyor.
13.11.2020
Moda Reebok ile Kerby Jean-Raymond Kerby Jean-Raymond, yeni göreviyle ayakkabıdan giyime kadar şirketteki tüm tasarımlarla buluşmaya hazırlanıyor.
02.10.2020
Son Eklenenler
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021