All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.09.2020 Geçmişini yeniden yarat Merve Girgin

Hazar Ergüçlü'nün yüzü olduğu Reebok, yeni modelleri için farklı dalda pek çok tasarımcı ile bir araya geldi.

Günümüz modasının vazgeçilmez aksesuarları spor ayakkabılar, sanatçılardan alınan ilham sayesinde yeni modelleriyle geniş bir skalada sunuluyor. Markalar yalnızca rahat değil aynı zamanda şık, modern ve giyen kişinin stilini bir üst seviyeye taşıyabilecek tasarımlar üretmenin peşindeler. Zengin ve güçlü mirası ile spor ayakkabı sektöründe öncü isimlerden olan Reebok, yeni kampanyası için kampanya çekimi gerçekleştirdi. Markanın yüzü Hazar Ergüçlü’ nün yer aldığı yeni sezon çekiminde başarılı grafiti sanatçısı Esk Reyn’ in duvar resmine yer verildi. “The Classic Leather Legacy” adı verilen kampanyada 1979 yılın koşucu ayakkabısı Aztec'ten ve 1983 yılının iz bırakan tasarımı Classic Leather'dan ilham alındı. Kampanyada, geçmiş koşu tarzından yeni nesile aktarılan özgün tarz ve modeller görmek mümkün. “Mirasın geride bıraktığın değil, bugün yarattığındır” mottosu ile hareket eden ve kendine özgü tasarımlarıyla ön plana çıkan, müzisyen, heykeltraş, ressam, tasarımcı, grafiti sanatçısı ve mimar gibi pek çok farklı sanatçılara yer verildi.  “The Classic Leather Legacy” spor kültürünü  ve sanatı kutlayan yönüyle dikkat çekiyor. 

Reebok
Hazar Ergüçlü
The Classic Leather Legacy
Benzer İçerikler
Moda Doğru seçim Cardi B Reebok, doğadan aldığı ilhamı hazırladığı iki yeni koleksiyona yansıtarak sürdürülebilir tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
16.02.2021
Moda Sosyal medya duyurusu Kim Kardashian, Maison Margiela ve Reebok ortak çalışmasını sosyal medya hesabında paylaşıyor.
18.01.2021
Moda Cardi B’nin Reebok heyecanı Şarkılarından giyim tarzına attığı her adım, söylediği her söz olay olan Cardi B, Reebok ile özel bir koleksiyona imza atıyor.
13.11.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021