All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 20.11.2020 Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Yunus Başaran

Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.

1969 yılında San Francisco’da doğan ve o günden bu yana başarılı tırmanışını hız kesmeden sürdüren ikonik giyim ve aksesuar markası Gap, 2020-21 Sonbahar-Kış sezonuna “Gap Together” adıyla giriyor. 

Kurulduğu ilk andan bu yana “Daha İyi Bir Gezegen” anlayışını tekrarlayan Gap, sürdürülebilirlik konusunda ise alkışlanacak atılımlar ve yenilikler ile karşımızdaydı. Şimdi ise yeni sezon kampanyasında dostluk ve birliktelik mesajını Müge Boz, Caner Erdeniz ve minik Vina’yla, Sibil Çetinkaya ve Dila Tarkan’la, Özgür Foster, minik dostları Bobo ve Kido’yla, Atlas Sarrafoğlu ve Selin Gören’le gerçekleştiriği reklam kampanya çekiminde başarılı bir şekilde iletiyor. 

Gap 2020-21 Sonbahar-Kış sezon parçalarında her yaş grubuna, farklı vücut tiplerine seçenekler bulunuyor. Ayrıca Su Kalitesi Programı çerçevesinde Washwell adındaki yenilikçi ürün teknolojisiyle geleneksel yıkama uygulamalarına nazaran % 20 oranında daha az su tüketimi sağlayan Gap ilk etaptan günümüze 5 milyar litre de su tasarrufu yapmış bulunmakta. 

Gap
Washwell
Dila Tarkan
Müge Boz
Sibil Çetinkaya
Özgür Foster
Caner Erdeniz
Atlas Sarrafoğlu
Selin Gören
Benzer İçerikler
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Lifestyle Yaz Notaları’yla hareketlenelim Apple Music kullanıcılarının sevdiği müzik listelerine bir yenisi eklendi; Yaz Notaları.
29.07.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020