All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.08.2020 Ganni X Levi's® iş birliği Züleyha Koltuk

Sıfır atıklı sürdürülebilir bir iş için Ganni ve Levi’s bir araya geldi.

Moda dünyasının gündeminde yine şaşırtıcı bir işbirliği karşımıza çıkıyor. Sokak modasının yükselen yıldızı Kopenhag merkezli Ganni bu sezon güçlerini sokakların bir başka fatihi Levi’s ile birleştiriyor. Muhteşem ikili gömlek, 501 jeans ve elbise gibi temel parçalardan oluşan kapsül koleksiyonla sürdürülebilir bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Hiç beklenmedik bir kiralama sistemine sahip olan bu koleksiyonda kiralayabileceğiniz ürünler arasında Peter Pan yakalı gömlek ve elbise ve Levi’s 501 denim pantolon yer alıyor. Tüm kumaşlar ise kullanılmayan parçaların tekrar kullanılabilir hale getirilmesiyle sıfır atık sağlamakta. İleri dönüşüm için harika bir iş birliğine imza atan Ganni X Levi’s bu koleksiyonun adını “Aşk Mektubu” koymuş. Fiyatlar ise haftalık kiralama olarak 55 dolardan başlarken ürünler maksimum üç hafta boyunca kiralanabiliyor. Her ürün tekrar kullanılabilir materyal olarak RePack yoluyla elinize ulaşırken Danimarka’nın bilinçli sürdürülebilir standartlarına uygun bir şekilde iyice temizleniyor. Yani kapsül koleksiyon upcycle ile bitmeyip kargolama şekliyle de sürdürülebilir imzasını korumaya devam ediyor. Tekrar kiralanmadan önce de 72 saat boyunca dolapta durması şart.

Ganni
Levi’s
Aşk Mektubu
Benzer İçerikler
Moda Ganni X Levi's® iş birliği Sıfır atıklı sürdürülebilir bir iş için Ganni ve Levi’s bir araya geldi.
13.08.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020