All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 20.07.2020 Fenty’nin yeni konuğu Yunus Başaran

Fenty’nin bu yaz lanse ettiği son koleksiyon 7-20 içerisinde bizi bir sürpriz bekliyor.

Rihanna’nın artistik direktörlüğünde efsaneleşmeye doğru hızlı adımlarla ilerleyen Fenty, bir diğer efsanevi ayakkabı tasarımcısı Amina Muaddi ile işbirliği gerçekleştirdi. Amina Muaddi’nin Couture ayakkabı anlayışının parçalarını görme şansına eriştiğimiz yeni koleksiyon aynı zamanda Rihanna’nın kışkırtıcı dokunuşlarına da sahip. 

Mimari topuklar ve bant detaylardan oluşan sandalet serisinde Caged In modeli, maksimalist duruşuyla, Meshy Mule, ağ yapısı sayesinde nefes almasıyla, Braid Me Up, süet, deri ve kristalin uyumuyla, Code Word modeli ise çapraz bağı ve PVC bantının naifliği ile koleksiyonu oluşturuyor.

Fenty
Amina Muaddi
Caged In
Braid Me Up
Code Word
Meshy Mule
Benzer İçerikler
ALL Men Savage X Fenty’den ilk adım Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.
28.09.2020
Moda Fenty’nin yeni konuğu Fenty’nin bu yaz lanse ettiği son koleksiyon 7-20 içerisinde bizi bir sürpriz bekliyor.
20.07.2020
Moda Rihanna’dan hayranlarına sürpriz! Rihanna SavageXFenty kampanyası için dört hayranı ile birlikte objektif karşısına geçti.
02.07.2020
Son Eklenenler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020