All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.03.2021 Fenty'nin geleceği belirsiz Merve Girgin

Rihanna'nın lüks giyim markası Fenty'den şaşırtıcı haberler geliyor.

Rihanna’nın moda sektörüne açılımını temsil eden Fenty markası, bünyesinde Dior, Fendi ve Louis Vuitton gibi markalara yer veren LVMH’ye katılmıştı. 2019 yılında Paris’te pop-up mağazası ile sektöre açılan Fenty, ayakkabı tasarımcısı Amina Muaddi ile ortak işbirliği ve Rihanna onaylı tasarımlarıyla ilgimizi çekmişti. Ancak işler yolunda gitmemiş olmalı ki Rihanna ve LVMH yollarını ayırmaya karar verdi, daha doğrusu bir süre Fenty’deki üretimi durdurmaya karar verdiler. İki senenin ardından Fenty bünyesindeki çalışmaları durdurmaya karar veren şirket, Rihanna’nın diğer markaları Fenty Beauty ve Savage x Fenty ile çalışmaya devam edeceğini belirtti. 

rihanna
Benzer İçerikler
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
Moda Fenty'nin geleceği belirsiz Rihanna'nın lüks giyim markası Fenty'den şaşırtıcı haberler geliyor.
01.03.2021
Lifestyle Rihanna'nın kitabı geliyor Rihanna’nın en özel fotoğraflarını dev boyutlarda bir kitaba sığdırmak mümkün mü?
24.02.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021