All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.10.2020 Fenty’nin fütürist tasarımları Onur Özcan

Fenty’nin 2020-21 Sonbahar-Kış gözlük koleksiyonu “10-20” bizlerle.

Rihanna şarkıları ve güzelliğinin yanı sıra sahibi olduğu Fenty markası ile kozmetikten iç giyime, giysi tasarımlarından gözlüklere kadar attığı her adımla milyonları peşinden sürüklüyor. Çıkardığı her ürün anında tükenen ünlü şarkıcı en son bu ayın başında gerçekleştirdiği FentyXSavage vol.2 şovu ile herkesin nefesini kesmişti. Durmadan üretmeye devam eden Rihanna’nın bir sonraki hamlesi ise Fenty 10-20 gözlük koleksiyonunu sunmak oldu.

2000’li yıllardan esintiler taşıyan yeni koleksiyonda iki yeni tasarım dikkatimizi çekiyor: cat eye gözlük tasarımına sahip olan “Inside Story” ve sunulduğu ilk andan itibaren neredeyse yok satan “Blockt Mask” tasarımının yeniden yorumlanmasıyla oluşturulan “Blockt II”. Avangart bir çizgide ilerleyen “10-20” koleksiyonunda, ürünler siyah ve fil dişi renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Gözlük camlarında kullanılan camlar ise bebe mavisi ve koyu yeşil renklerinde tercih edilmiş.

Fenty
Rihanna
FentyXSavage
Benzer İçerikler
Güzellik Hazırlanın; Barbados'a yolculuğa çıkıyoruz! Fenty Skin, bizleri Rihanna’nın memleketine amansız bir yolculuğa çıkarıyor.
09.07.2021
Güzellik Dudak dolgunluğu için bir numara! Dudaklarınızı dolgun tutacak ürün arayışında mısınız? Buyurun yazımıza…
21.06.2021
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
Son Eklenenler
Moda Aynı sahnede güçlü isimler Beymen Club, Büşra Develi ve Birkan Sokullu ile moda tutkunlarını yeni bir keşfe davet ediyor.
02.09.2021
Moda Pandora ile hikayeni anlat Yeni başlangıçların ve özel anların en güzel hediyesi olan Pandora, stilini göstermen ve hikayeni anlatman için yepyeni mücevherleriyle birlikte seni şık bir dünyaya davet ediyor. Bu davete kulak vermek ister misin?
02.09.2021
Moda Serena'dan sportif koleksiyon Serena Williams Nike ile yeni bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.
26.08.2021