All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 09.09.2020 Fendi’ye yeni transfer Yunus Başaran

Dior göreviyle eş zamanlı devam edecek Kim Jones, Fendi’nin çehresini değiştirecek mi?

Geçtiğimiz yıl Karl Lagerfeld’in vefatından sonra Fendi ailesinin 3. nesil temsilcisi Silvia Venturini Fendi’nin görevi devraldığı artistik direktörlük görevine bugün itibariyle Kim Jones geldi.

Dior erkek departmanının başındaki önemli isim Kim Jones, Dior’un son dönemlerdeki en çok satan parçalarının mimarı. Başarılı tasarımcı birçok işbirliğini de başarıyla yürütmesi ardından en son Dior 2020-21 Sonbahar-Kış erkek koleksiyonu reklam kampanyasını yayınlamıştı.

Kim Jones, Fendi haute couture, hazır giyim koleksiyonlarından sorumlu olurken Silvia Venturini Fendi ise markanın erkek ve aksesuar koleksiyonlarına devam edecek. Aynı zamanda Dior erkek departmanı artistik direktörlüğüne de devam eden Kim Jones, Şubat ayında gerçekleşecek Milano Moda Haftası kapsamında 2021-22 Sonbahar-Kış defilesi ilk olma özelliği taşıyacak.

Fendi
Silvia Venturini Fendi
Dior
Kim Jones
Artistik Direktör
Benzer İçerikler
Moda Anne Hathaway'in Dior seçimleri Anne Hathaway'in son zamanlardaki görünümleri göz kamaştırıyor.
19.01.2021
ALL Men Aynaların yansıması: Fendi Aynaların ve neon ışıklarının gücünü arkasına alan Fendi, yeni koleksiyonu ile görücüye çıktı.
19.01.2021
ALL Men Dior ile sanat yolculuğu Dior Men 2021-22 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun çarpıcı fotoğrafları Rafael Pavarotti imzası taşıyor.
18.01.2021
Son Eklenenler
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda Jil Sander yeni ailesine katılıyor Jil Sander'ın el değiştireceği haberleri netlik kazanıyor.
20.01.2021