All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.11.2020 Fendi ile kayak sezonu başlıyor Onur Özcan

Fendi 2020 Sonbahar-Kış kayak ekipmanları ve aksesuarlarının yer aldığı yeni koleksiyonu karşımızda.

Fendi gücünü siyah ve sarıdan alan yeni kayak ekipmanları ve aksesuarlarının yer aldığı 2020 Sonbahar-Kış kayak ekipmanları koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonda yer alan tüm ürünler sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak hazırlandı. Ayrıca bu koleksiyonda termal ve su geçirmez likralı kumaşlarla üretilen hem konforlu hem de işlevsel ürünler yer alıyor. Fendi yeni koleksiyonundaki ayakkabılar için de Moon Boot markası ile de ayrıca bir iş birliğine imza attı. Siyah ve sarının kontrastına eşlik eden FF monogramı ise ekipman ve aksesuarlara ikonik bir görünüm kazandırdı. Bunun yanı sıra koleksiyonda kahverengi detayların olduğu ürünler de yer alıyor. Kadın ve erkek ürünlerinin birlikte sunulduğu koleksiyonda kadın ürünlerine buradan erkek ürünlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Fendi
Benzer İçerikler
Moda Fendi ile kayak sezonu başlıyor Fendi 2020 Sonbahar-Kış kayak ekipmanları ve aksesuarlarının yer aldığı yeni koleksiyonu karşımızda.
06.11.2020
Moda Fendi’ye yeni transfer Dior göreviyle eş zamanlı devam edecek Kim Jones, Fendi’nin çehresini değiştirecek mi?
09.09.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020