All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.11.2020 Fendi ile kayak sezonu başlıyor Onur Özcan

Fendi 2020 Sonbahar-Kış kayak ekipmanları ve aksesuarlarının yer aldığı yeni koleksiyonu karşımızda.

Fendi gücünü siyah ve sarıdan alan yeni kayak ekipmanları ve aksesuarlarının yer aldığı 2020 Sonbahar-Kış kayak ekipmanları koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonda yer alan tüm ürünler sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak hazırlandı. Ayrıca bu koleksiyonda termal ve su geçirmez likralı kumaşlarla üretilen hem konforlu hem de işlevsel ürünler yer alıyor. Fendi yeni koleksiyonundaki ayakkabılar için de Moon Boot markası ile de ayrıca bir iş birliğine imza attı. Siyah ve sarının kontrastına eşlik eden FF monogramı ise ekipman ve aksesuarlara ikonik bir görünüm kazandırdı. Bunun yanı sıra koleksiyonda kahverengi detayların olduğu ürünler de yer alıyor. Kadın ve erkek ürünlerinin birlikte sunulduğu koleksiyonda kadın ürünlerine buradan erkek ürünlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Fendi
Benzer İçerikler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Naomi Watts’ın Peekaboo’su #FendiPeekaboo serisine konuk olan güzel oyuncu...
02.04.2021
Moda Fendi'den yaza hazırlık Silvia Venturini Fendi’den yaza hazırlayan Fendi sepet çantalar artık mağazalarda!
26.03.2021
Son Eklenenler
Moda Aynı sahnede güçlü isimler Beymen Club, Büşra Develi ve Birkan Sokullu ile moda tutkunlarını yeni bir keşfe davet ediyor.
02.09.2021
Moda Pandora ile hikayeni anlat Yeni başlangıçların ve özel anların en güzel hediyesi olan Pandora, stilini göstermen ve hikayeni anlatman için yepyeni mücevherleriyle birlikte seni şık bir dünyaya davet ediyor. Bu davete kulak vermek ister misin?
02.09.2021
Moda Serena'dan sportif koleksiyon Serena Williams Nike ile yeni bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.
26.08.2021