All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 24.03.2020 Eviniz çiçek bahçesi Yunus Başaran

Floral deseni tasarımda konuşturan isim Erdem, duvar kağıdı markası de Gournay ile işbirliği parçalarını lanse etti.

Bu yılın başında, Londra Moda Haftası kapsamında 2020-21 Sonbahar-Kış sezonunun defilesini gerçekleştiren Erdem, yeni sezonda lanse edilecek bazı parçaların yer aldığı yeni işbirliğini de açıklamıştı. Londra merkezli, el yapımı couture duvar kağıtlarıyla bizleri mest eden de Gournay ile işbirliğini açıkladığında ortaya çıkacak ürünleri bekler olmuştuk. 

Erdem Moralıoğlu’nun markası Erdem ve de Gournay’in işbirliğinden ortaya çıkan romantik koleksiyon oldukça ilginç ürün skalasına ev sahipliği yapıyor. Erdem’in imza stiline sahip, feminen silüetlerin romantizm yüklü elbiseleri ve de de Gournay’in ikonik Chinoiserie duvar kağıdı, koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor. Tüm bu parçalar üzerinde ise ortanca, gülhatmi, krizantem çiçekleri ve serçe, ötleğen, sülün ve ak balıkçıl gibi kuşları yer alıyor.

erdem
De Gournay
Benzer İçerikler
Moda Erdem 2021 Pre-Fall Erdem Moralıoğlu, kuralları yıkan ve kendi kimliğini yaratan kadınları kendine ilham alıyor.
06.01.2021
Moda Eviniz çiçek bahçesi Floral deseni tasarımda konuşturan isim Erdem, duvar kağıdı markası de Gournay ile işbirliği parçalarını lanse etti.
24.03.2020
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021