All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 24.03.2020 Eviniz çiçek bahçesi Yunus Başaran

Floral deseni tasarımda konuşturan isim Erdem, duvar kağıdı markası de Gournay ile işbirliği parçalarını lanse etti.

Bu yılın başında, Londra Moda Haftası kapsamında 2020-21 Sonbahar-Kış sezonunun defilesini gerçekleştiren Erdem, yeni sezonda lanse edilecek bazı parçaların yer aldığı yeni işbirliğini de açıklamıştı. Londra merkezli, el yapımı couture duvar kağıtlarıyla bizleri mest eden de Gournay ile işbirliğini açıkladığında ortaya çıkacak ürünleri bekler olmuştuk. 

Erdem Moralıoğlu’nun markası Erdem ve de Gournay’in işbirliğinden ortaya çıkan romantik koleksiyon oldukça ilginç ürün skalasına ev sahipliği yapıyor. Erdem’in imza stiline sahip, feminen silüetlerin romantizm yüklü elbiseleri ve de de Gournay’in ikonik Chinoiserie duvar kağıdı, koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor. Tüm bu parçalar üzerinde ise ortanca, gülhatmi, krizantem çiçekleri ve serçe, ötleğen, sülün ve ak balıkçıl gibi kuşları yer alıyor.

erdem
De Gournay
Benzer İçerikler
Moda Eviniz çiçek bahçesi Floral deseni tasarımda konuşturan isim Erdem, duvar kağıdı markası de Gournay ile işbirliği parçalarını lanse etti.
24.03.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020