All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.12.2020 Ev rahatlığı ile Les Benjamins Salih Devrim

Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.

Lüks sokak giyim markası Les Benjamins, en son Stay Home Stay Cozy kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. COVID-19 ile mücadeleyi konu alan kampanya, birçok ünlünün desteği ile geniş kitlelere ulaşmıştı. Şimdi ise aynı temadan ilham alarak oluşturulan Les Benjamins Loungewear koleksiyonu sokak stilini ev hayatına taşımayı hedefliyor.

Gri, siyah, bej ve taupe tonlarından oluşan Loungewear kapsül koleksiyonu, yumuşak pamuklu kumaş dokusu sayesinde ev ve spor giyimi için konfor yaratıyor. Doğal ve sevimli tavırlara sahip kampanya görselleri, tasarımların eğlenceli yönlerini ortaya çıkarıyor. Tayttan şorta, tişörtten spor sütyenine kadar geniş ürün yelpazesi sunan koleksiyon, 4 Aralık’tan itibaren Nişantaşı mağazasında ve web sitesinde satışa sunulacak. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Les Benjamins Loungewear
Stay Home Stay Cozy
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins'ten bir ilk Les Benjamins Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Gelin birlikte mağazanın tasarımını inceleyelim.
05.03.2021
Moda Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.
26.01.2021
Moda Les Benjamins Activewear ürünleri ile karşımızda Moda dünyasının yükselen değeri Les Benjamins, sokak kültürünü Activewear koleksiyonu ile buluşturuyor.
15.01.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021