All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.12.2020 Ev rahatlığı ile Les Benjamins Salih Devrim

Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.

Lüks sokak giyim markası Les Benjamins, en son Stay Home Stay Cozy kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. COVID-19 ile mücadeleyi konu alan kampanya, birçok ünlünün desteği ile geniş kitlelere ulaşmıştı. Şimdi ise aynı temadan ilham alarak oluşturulan Les Benjamins Loungewear koleksiyonu sokak stilini ev hayatına taşımayı hedefliyor.

Gri, siyah, bej ve taupe tonlarından oluşan Loungewear kapsül koleksiyonu, yumuşak pamuklu kumaş dokusu sayesinde ev ve spor giyimi için konfor yaratıyor. Doğal ve sevimli tavırlara sahip kampanya görselleri, tasarımların eğlenceli yönlerini ortaya çıkarıyor. Tayttan şorta, tişörtten spor sütyenine kadar geniş ürün yelpazesi sunan koleksiyon, 4 Aralık’tan itibaren Nişantaşı mağazasında ve web sitesinde satışa sunulacak. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Les Benjamins Loungewear
Stay Home Stay Cozy
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins Activewear ürünleri ile karşımızda Moda dünyasının yükselen değeri Les Benjamins, sokak kültürünü Activewear koleksiyonu ile buluşturuyor.
15.01.2021
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda Les Benjamins’in yeni koleksiyonu Les Benjamins’in yeni kapsül koleksiyonu, Grand Prix tutkusuyla bir araya gelerek enerjik ve sıra dışı bir görünüm yaratıyor.
13.11.2020
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021