All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 02.05.2020 Ev Kıyafetim: Denim! Tuğçe Bahçıvangil

Vazgeçilmezim denim, evlerde de varlığını gösteriyor.

Her aktiviteyi tek bir alanda gerçekleştirdiğimiz şu günlerde giyimimizde ki en önemli kriter elbette konfor oldu. Instagram’da gezinirken paylaşımların ortak noktasının tayt, sweatshirt, pijama veya bornoz gibi kıyafetlerden oluştuğuna hepimiz dikkat etmişizdir. Fakat kendin için giyinme sözünün anlamı ilk defa belki de bu kadar manidar oldu. Hangimiz hakikaten kendimiz için giyiniyoruz bir sorarım? Elbette dışarıya çıkarken sarf ettiğiniz eforun aynısını yapmanızı söylemiyoruz. O da biraz abartılı kalırdı zaten. Fakat sürekli olarak bir pijama içerisinde bulunmanın davranış biçimimizde de etkisi olabilir. İnsanı bir nebze de olsa tembelleştiriyor olduğunu göz ardı edemeyiz. Her sabah kalkınca full makyaj yapın, topuklu ayakkabınızı giyin gibi bir şey elbette söylemiyoruz. Fakat kendinizi daha zihinde hissetmenizi mümkün kılacak ufak değişiklikler yapabilirsiniz ve kriterimiz gene konfordan yana. Bunun için en uygun parçalardan biri de denim pantolonlar. Bacaklarınızı tayt gibi saran skinny pantolonlardan bahsetmiyoruz. Onun yerine daha rahat hissetmenizi sağlayacak bol kesimli parçaları tercih edebilirsiniz. 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarında denimin evrimine şahit olduk. İşte sizi hem rahat kılacak hem de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak kilit altında keyfini çıkaracağınız denim modelleri…

 

DENIM
TREND
Benzer İçerikler
Moda Ev Kıyafetim: Denim! Vazgeçilmezim denim, evlerde de varlığını gösteriyor.
02.05.2020
Son Eklenenler
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020
Moda MBFWİ 5.gün Moda haftası maratonun son günüyle birlikte sürprizlerle dolu bir haftayı tamamladık.
19.10.2020