All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 28.04.2020 Eskileri patch ile yenileme zamanı Dilruba Karaköse

Yama ya da aplike olarak da adlandırılan patch’ler, sevdiğiniz parçalara yeni bir soluk katmak için harika bir yol.

El işiyle uğraşmak herkese göre olmayabilir kabul. Hem biraz beceri hem de ilgi gerektirir. Ancak içlerinde bazıları, ne uğraş gerektiriyor ne de el kabiliyeti… Patch, yama ya da aplike olarak adlandırdığımız küçük parçalar bu noktada devreye girerken, onları sadece ütü yardımıyla kullanmanız mümkün. Böylelikle eskimeye yüz tutmuş ya da çok sevdiğiniz kıyafetlerinizi de renklendirebilirsiniz. Özellikle denim’lerle şahane bir uyum yakaladıklarını söylemek gerek. Onun dışında sadece kıyafetlerde değil çantalar üzerinde de deneme yaparak kendini geliştirmeye ne dersiniz?

Galeri
Patch
Yama
Moda
Benzer İçerikler
Moda Eskileri patch ile yenileme zamanı Yama ya da aplike olarak da adlandırılan patch’ler, sevdiğiniz parçalara yeni bir soluk katmak için harika bir yol.
28.04.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Caz performanslı Fendi Özgün bir caz performansı ile Fendi Renaissance-Anima Mundi'nin yeni bölümü yayınladı.
15.01.2021