All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 28.04.2020 Eskileri patch ile yenileme zamanı Dilruba Karaköse

Yama ya da aplike olarak da adlandırılan patch’ler, sevdiğiniz parçalara yeni bir soluk katmak için harika bir yol.

El işiyle uğraşmak herkese göre olmayabilir kabul. Hem biraz beceri hem de ilgi gerektirir. Ancak içlerinde bazıları, ne uğraş gerektiriyor ne de el kabiliyeti… Patch, yama ya da aplike olarak adlandırdığımız küçük parçalar bu noktada devreye girerken, onları sadece ütü yardımıyla kullanmanız mümkün. Böylelikle eskimeye yüz tutmuş ya da çok sevdiğiniz kıyafetlerinizi de renklendirebilirsiniz. Özellikle denim’lerle şahane bir uyum yakaladıklarını söylemek gerek. Onun dışında sadece kıyafetlerde değil çantalar üzerinde de deneme yaparak kendini geliştirmeye ne dersiniz?

Galeri
Patch
Yama
Moda
Benzer İçerikler
Moda Eskileri patch ile yenileme zamanı Yama ya da aplike olarak da adlandırılan patch’ler, sevdiğiniz parçalara yeni bir soluk katmak için harika bir yol.
28.04.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020