All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.01.2021 Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Salih Devrim

Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.

Şık görünümünün yanı sıra rahat ve eğlenceli görünümlerle de karşımıza çıkan Les Benjamins, 2020 Sonbahar-Kış Essentials koleksiyonunda çocuk kapsül koleksiyonuna da yer veriyor. Ana koleksiyona göre daha ulaşılabilir olmayı amaçlayan Essentials Les Benjamins, her sezon en çok ilgi gören tasarımlarından biri haline geliyor. Böylelikle 2020 Sonbahar-Kış Essentials koleksiyonunun unisex ve rahat tasarımlarına çocuk koleksiyonu da ekliyor.

Yedi farklı renkte sunulan tişört, hoodie ve eşofmanlar koleksiyonda ön plana çıkıyor. Ebeveynler ve çocuklara stil ve rahatlık sunan Essentials koleksiyonu aynı zamanda sürdürülebilir pamuk çiftçiliğini destekliyor ve yüzde 100 organik pamuktan üretilmesiyle dikkat çekiyor. Les Benjamins Kids koleksiyonu 25 Ocak itibariyle Les Benjamins Nişantaşı flagship mağazası ve web sitesinde satışa sunuluyor.

Les Benjamins
Kids
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins'ten bir ilk Les Benjamins Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Gelin birlikte mağazanın tasarımını inceleyelim.
05.03.2021
Moda Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.
26.01.2021
Moda Les Benjamins Activewear ürünleri ile karşımızda Moda dünyasının yükselen değeri Les Benjamins, sokak kültürünü Activewear koleksiyonu ile buluşturuyor.
15.01.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021